Ворзелю 116 років

Данута КОСТУРА

3 вересня Ворзель відсвяткував свій 116- й день народження. Відсвяткував гучно, різноманітно і весело. Був переконливий бучанський «десант» артистів і мешканців на чолі з мером Анатолієм Федоруком. З великою, насиченою  програмою  виступила Бучанська дитяча школа мистецтв  ім. Л. Ревуцького.

Після гостей виступали діти з ворзельських шкіл, садочків, клубів. Своїми виступами вони потішили не тільки своїх мам і тат, які тісно обступили сцену, але й інших глядачів, які змогли пробитися до неї. Особливо гарячими оплесками глядачі нагородили 4-х річних вихованців дитсадка «Берізка».

А паралельно діяли виставки – продажі різноманітних саморобних виробів ворзельських умільців. Виторг віддадуть ірпінському військовому госпіталю. Учні школи №5 також долучилися до збору –  продавали випічку, яку принесли з дому, цукерки, яблука, компот. Ініціювали цей захід ворзельські волонтери на чолі з Юрієм Ходоровичем.

Ворзельські волонтери також зварили казани кулішу і рибної юшки. Зароблені кошти пішли у загальну казну допомоги пораненим, які лікуються у госпіталі.

Вклад в обслуговування присутніх на Дні Ворзеля внесла також  Буча, підсобивши навіть своїми лотками, столами і лавками. Парував борщ і пшоняна каша, шкварчали шашлики.

Свій стенд, на якому були виставлені твори письменників, які у свій час мали відношення до Ворзеля, представила бібліотека. Працювали майстер-класи.

Під вечір відбулася урочиста частина, на якій Анатолій та Лариса Федоруки вручили нагороди багатьом ворзельцям.

Виступив голова Бучі Анатолій Федорук. Він запевнив присутніх у своєму прагненні добиватися для Ворзеля статусу державного курорту. Висловимо припущення, що отримати статус державного курорту для Ворзеля на даному етапі нереально. Статус державного мають лише кілька  широковідомих курортів України. А от статус місцевого кліматичного курорту,  який має такі ж обмеження в частині забудови курортної території як і державний, отримати просто і швидко.  І цілком можливо, що саме тому статус місцевого курорту так не влаштовує Анатолія Петровича. Нагадаємо, що рік тому Ворзельською селищної та Київською обласної радами було визначено статус території селища як курорту місцевого значення.

Вечір пройшов у народних гуляннях, які продовжувалися, за словами мешканців, що живуть поруч з парком, до ранку.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code