Ворзель відзначив День Соборності

Данута Костура

Ворзель долучився до тих населених пунктів, де День Злуки вшанували на місцевому рівні. Вшанували  святковою програмою « Єдина, вільна Україна». Голова селища Олександр Венгрик у своєму слові нагадав присутнім про історію Свята.

Декілька штрихів  додав заввідділом краєзнавства та туризму відділу освіти Ірпінської держадміністрації Юрій Мельничук.

Присутніх  привітали поетичною композицією і піснею учні третього класу ворзельської школи №5. Привітали злагоджено і дуже щиро. А пісню « Калиновий гай» виконали так, що у всіх присутніх на обличчях засяяли усмішки. Наші вітанні з успіхом і вчительці музики  Ірині Романенко.

Студентка Київського обласного училища культури і мистецтва Наталія Луцюк володіє сильним, чистим голосом. Пісні у її виконанні прозвучали свіжо і гарно.

Акомпаніатор при Центрі Культури «Уварівський дім», а ще композитор і бакалавр теології Юрій Баценко виконав музичний твір. ( З власної бібліотеки приніс книги на тему Соборності. Підбірку книг зробила і місцева бібліотека).

Ворзельський етнографічний колектив «Перевесло», як завжди піднесено, виконав низку українських пісень.

Завершила Свято пісня про Україну, яку виконала художній керівник Центру Культури Ірина Каленчук.

І, наостанок, декілька загальних вражень.

На жаль, на святкову програму з нагоди державного свята прийшло мало ворзелян. Не вшанували Свято своєю присутністю ні депутати ( за винятком 6), ні посадові особи. Надіємось, що на те були вагомі причини. Не було виступів представників громадськості (окрім Ю. Мельничука, який представляв у своїй особі ще й козацтво). Був строго затверджений план заходу. Тому спонтанні виступи не дозволялися ( Згадалося минулорічне відзначення Дня Злуки. Тоді присутні могли сповна поділитися хто своїми відчуттями, хто спогадами, не узгоджуючи попередньо про що і як будуть говорити).

Хочеться на майбутнє побажати організаторам подібних заходів знаходити контакт з громадськими організаціями для подальшої співпраці. А ще вирішити проблему ширшого інформування мешканців про заходи, які відбуваються в Уварівському домі. Бо оголошення, вивішені в центрі, читає порівняно невелика кількість людей. Інші, чи то в Кичеєві, Учгоспі чи просто на віддалених вулицях перебувають у повному невіданні що відбувається у їх Центрі Культури.

no images were found

Данута Костура

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code