Святкування Дня захисту дітей у Бучі

Данута КОСТУРА

Буча прилучилася до святкування Міжнародного дня захисту дітей широко і різноманітно. У Бучанському міському парку співали, танцювали, малювали, змагалися. Напередодні тут проходив фестиваль, але через рясні дощі багато хто з бучан не змогли прийти з дітьми. А у неділю з погодою повезло. Парк широко відкрив свої обійми для найменших відвідувачів.

На сцені Літнього театру із величезним задоволенням виступали учні Бучанської дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького. Школа змогла виступами своїх вихованців заповнити практично весь концертний день. Цей концерт–звіт показав, якими талановитими є наші діти. І якими відданими своїй справі є їх учителі. 

Увечері на сцені виступила Наталія Могилевська зі своєю новою концертною програмою, з якою збирається на всеукраїнський тур.

Учасник бучанських святкувань вокальний колектив київської школи №298, що на Оболоні, відкривав захід піснею про Україну. Потім, гуляючи по Парку, діти повторили «на біс» цю пісню. Гарний, піднесений настрій не полишав гостей.

Як і всіх, хто прийшов на свято. Багато хто з бучан одягли вишиванки. Іноді цілими родинами. 

Діти змогли повправлятися у мистецтві виготовлення глиняного посуду, опанувати виготовлення ляльок-мотанок, виліпити з глини щось своє, сокровенне.

Як от 5 –річний хлопчик, який назвався Віктором. Спочатку він старанно ліпив коня, потім вирішив, що це собака. Коли вчителька зауважила, що все ж таки він починав з коня, Віктор відповів по-соломонівськи: «Хай буде прізвище «собака», але це кінь».

Діти малювали крейдою на асфальті. Кожен з них, як учасник, отримав подарунки. Помалювати захотіли 200 діток.(фото)

Про себе на святі заявила і місцева скаутська організація.

Але фішкою святкувань стало спортивне свято «100 коліс», яке проходило у скейт-парку. Для тих, хто хотів долучитися до змагань, був відкритий прокат самокатів, роликів, велосипедів.

Перед змаганнями присутні на святі взяли участь у конкурсі-вікторині, подивилися показові виступи з екстремального катання.

А потім були власне змагання. Переможців нагородили цінними подарунками.

А для тих, хто захотів долучити себе і свої діток до екстремальних випробовувань, діяв спеціально обладнаний майданчик « Шалена білка». Тут, спраглі за адреналіном, могли знайти його у повній мірі – працювали кілька ліній різної складності. Зокрема, і для найменших.

Свято, яке відзначається світовою спільнотою з 1949 року, привертає увагу громадськості до дітей, їх прав, їх захисту. В Україні цей день відзначаємо згідно президентського указу з 1998 року.

Дитяче свято у Бучі пройшло цікаво, насичено, святково завдяки його організаторам і Парку, який виступає вже як самостійний чинник. Доклались до позитиву і самі учасники святкувань, які налаштувавши себе на святковий лад, отримали гарний заряд енергії .

Данута Костура

газета “Бучанські новини” №21 (481)  6 червня 2014 року

/p

no images were found

/span

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code