«Пульсар» ― нове світило Приірпіння

Юлія Гніденко

Вересень, початок нового навчального року, ознаменувався появою нового соціально-аналітичного глянцевого журналу «Пульсар Приірпіння», який виходить раз на місяць. Нещодавно в одному із залів затишного «Конференц Холу Ірпінь» відбулася презентація цього 56-сторінкового видання про нас із вами, наш регіон і ті здобутки й проблеми, які в ньому існують.

Головний редактор видання Юлія Бережко-Камінська гостинно зустрічала усіх, хто прийшов на презентацію, аби детальніше ознайомитися із новим виданням, поспілкуватися із його засновниками, редакційною колегією та всіма тими, хто причетний до видання журналу. Кожний присутній отримав три перші номери «Пульсара». Представляли журнал сама редактор, а також співзасновниця журналу, директор бучанського рекламного агентства «Сарафан» Наталія Бойчук, журналісти Людмила Чичканьова й Андрій Сніжко, письменниця Наталія Околітенко, актриса, громадський діяч і директор Літературного музею імені Григорія Кочура Марія Кочур та інші.

Співзасновниця журналу Наталія Бойчук розповіла, що видання несе інформацію як про здобутки, так і про проблеми Приірпіння. «Те, що в нашому регіоні з’явилося нове видання, я розцінюю, як диво», — зазначила редактор Юлія Бережко-Камінська. Вона також висловила здивування з приводу того, що чомусь більшість жителів Приірпіння вважає, що в нашому регіоні немає про що писати. «До речі, хочу вас «розчарувати». Наш журнал не відповідає п’яти вимогам п’яти «с» сучасної журналістики: смерть, секс, страх, сміх і скандал», — зазначила Юлія Миколаївна.

Марія Кочур нагадала присутнім, що наш край багатий на талановитих людей, тому «тем нам вистачить наперед на 100-200 журналів». Її думку доповнила журналіст Людмила Чичканьова, яка лише кілька років проживає в нашому регіоні. За її словами, жити в нашій громаді — велика честь. «Тут, а не в Києві, я відчуваю подих справжнього життя», — зазначила журналіст.

Після презентації всі бажаючі мали змогу запропонувати видавцям теми майбутніх досліджень та статей, поставити їм запитання і висловити побажання. Тож присутні скористалися такою можливістю і надали дружні поради з приводу того, що «не потрібно забувати про Коцюбинське», «необхідно витягувати людей, які «сидять у чотирьох стінах», «треба, щоб «Пульсар» був у кожній родині» та інші. Голова ірпінського осередку Конгресу літераторів України Володимир Симоненко навіть присвятив новому виданню власний вірш. «Ми не діждемося кінця світу, тому що відкрилося нове світло», – сказав поет.

Презентація відбулася, а активна робота над журналом триває. Редакція видання намагається активно втілювати в життя гасло: «Сьогодні час дій!». Адже добробут краю і громади залежить від внутрішнього розвитку кожного з нас – вважають автори журналу. У сьогоднішній час деморалізованої політики й економічної невизначеності вони просять не закриватися людей у собі, пам’ятати те, що потрібно бути щирими, відповідальними, сповнювати світ добром і любов’ю. «Ірпінський вісник» бажає видавцям журналу ніколи не зупинятися і рухатися вперед, як небесне світило Пульсар.

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code