Коли любиш свою роботу

Данута Костура

У рамках шевченківських свят у ворзельському Центрі Культури «Уварівський дім»виступили учні київської музичної школи №23.Тетяна Стефанишин представила на суд своїх земляків результат своєї праці як учителя класичного співу. Результат виявився якісним і вагомим.

Ансамбль «Ангельорус» та солісти виконали твори Г. Ф. Генделя, І. С. Баха, П. Диньова, Дж. Перголезі, С.Рахманінова, Дж. Пуччіні, Дж. Верді тощо , пісні на вірші Тараса Шевченка,українські народні пісні. Вихованці Тетяни Стефанишин виконали їх напрочуд злагоджено і гармонійно. Інколи  здавалося, що присутні були не на концерті учнів музичної школи, а студентів консерваторії.

Перед номерами проникливо звучали любовно підібрані вірші у її виконанні. Дівчата, одягнені у костюми, пошиті у стилі часів Київської Русі, та в український народний одяг, додавали дійству особливої святковості.

Днями Тетяна Стефанишин разом зі своїми вихованцями збирається в Естонію на конкурс. Планують також зустрітися із українським земляцтвом. Побажаймо їм успішної поїздки.

Данута Костура.

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code