Під лежачий камінь вода не тече

Костура Данута

Наше сьогоднішнє суспільство нагально потребує змін, зокрема, у частині міжособистісних відносин. Воно розгублене, недовірливе, недоброзичливе. Політичні катаклізми, що пронеслись і продовжуючи мордувати народ, не додають позитиву.

 Цей стан викликає тривогу серед мислячих громадян. Створюються громадські організації і, навіть, партії, які ставлять собі за мету якісно змінити наше моральне середовище. Одна із таких організацій – благодійний фонд «Право народу». У планах організаторів створення партії, оскільки, як пояснюють її активісти, партія має більше можливостей для реалізації задуманого.

А задумали вони змінити стосунки між людьми, їх ставлення одне до одного. Для цього, зокрема, громадянам потрібно ввести  у своє життя таке поняття, як порука. «Порука – це коли люди готові допомагати один одному навіть наражаючи себе на небезпеку. За такими принципами живе багато людей в найзаможніших країнах» – говорить Михайло Притула, ідейний натхненник і організатор руху.

Вийшовши у відставку у ранзі полковника СБУ після безкомпромісних і в дечому скандальних, як для посадовця, подій, Михайло Притула почав своє життя майже з чистого аркуша. Було багато вивчено, передумано. У результаті, появилося своє бачення якісного розвитку суспільства. У цьому баченні не було нічого нового, революційного. В основному, біблійні істини. Про них нагадують священики, пастирі у своїх проповідях. Михайло Притула вирішив донести їх до широкого загалу, «приземливши» ці поняття.

Появились однодумці, з якими він «пішов у народ». Результатом такого ходіння є, зокрема, філософський клуб в Ірпені «Еліта народу», який вже декілька місяців щонеділі проводить Антон Курсін.

Гурток збирає людей, які вивчають релігійні течії, знайомляться з принципами риторики, символами, вчаться риториці на практиці. Знаходиться тут місце і для зустрічей з цікавими людьми. Вже у ранзі «гуру» виступає Михайло Притула. Ось на 1 квітня 2012 року заплановано проведення Жіночого Конгресу в місті Ірпінь.

Під лежачий камінь вода не тече – цю істину у всій своїй повноті осягнули, на ряду з іншими і члени ірпінського філософського гуртка та активісти організації  « Право народу».

Данута Костура

Popularity: 7% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code