Ворзельські випускники попрощалися зі своєю школою

Данута КОСТУРА

Їх 14 – 12 дівчат і 2 хлопці. Святково вбрані, схвильовані – вони фотографуються групами, з батьками, з учителями. Сьогодні їх особливий і неповторний день. Подолано дуже важливий життєвий рубіж. За плечима 11 років шкільного життя, де вони формувалися як особистості.

Схвильовані учителі – це теж підсумок їх роботи. Напередодні довелось побачити, як переживали директорка школи Тетяна Волга, завучка Ірина Тищенко та класна керівниця Ірина Романенко через несприятливий прогноз погоди. Довелося терміново  змінювати сценарій свята. Врешті вирішили перебратися у приміщення Центру культури.

Після буревію не було світла, тому урочистості проходили у напівтемній залі. Селищна рада терміново надала апаратуру, яка не потребувала електричного живлення.

Тетяна Волга з гордістю повідомила, що всі учні підтвердили на ЗНО ті оцінки, які були виставлені вчителями на кінець навчального року. І це висока оцінка педагогам, батькам, дітям.

Випускники отримали Свідоцтво про здобуття повної середньої освіти. Так тепер називається колишній атестат.

Отримуючи Свідоцтво, героїні і герої свята чули  особливі слова про себе від Ірини Тищенко у віршованій формі.

Прийшли привітати своїх вихованців їх перші вчительки  Олена Царенок і Наталія Лісовська,  класна керівниця Ірина Романенко, селищна голова Лариса Федорук, батьки. Грамоти за активну участь у житті школи вручила завуч Людмила Куявець.

Були слова подяки від учнів. Кожна, кожен з них уже вибрали свою стезю.

Випускний вечір традиційно увінчав вальс, який випускники виконали на літньому майданчику біля Центру культури.

Долучаємось до слів директора школи і бажаємо випускникам  щасливої і яскравої долі.

В добру путь! Хай усі мрії здійснюються!

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code