27 червня відбулася 54 сесія Ворзельської селищної ради

Данута КОСТУРА

Депутати проголосували за внесення змін до бюджету, встановили туристичний збір на 2020 рік, дали дозвіл на передачу КП «Ірпіньводоканал» артезіанської свердловини ( парк Перемога), внесли зміни до посадових окладів працівників селищної ради, розглянули кілька земельних питань.

Сесією  виділено 1 450 490 грн на капітальний ремонт дороги по вул. Яблунська (від №6 до № 41) і 1 203 431 грн на ремонт перехрестя доріг між вулицями  Яблунська та 1 травня.

100 тис грн виділено на капітальні ремонти комори для зберігання продуктів у ДНЗ №11 «Берізка» та 200 тис грн на ремонт  роздаткового пункту у початковій школі №11.

Встановили ставки збору за кожну добу тимчасового розміщення осіб у місцях проживання ( готелі, гуртожитки, будинки відпочинку, пансіонати, тощо) в розмірі 0,5відсотка від мінімальної заробітної плати для внутрішнього туризму і 3 відсотки для в’їзного (закордонного) туризму.

19 червня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо збільшення посадових окладів працівникам місцевого самоврядування.  Тепер, в залежності від рангу, посадовці отримають надбавки від 200 до 550 грн. Сесія проголосувала за цю постанову.

Депутати продовжили договір оренди землі Тетяні Кінар, Сергію Безсонову  та Андрію Кушніренку для обслуговування торгівельних павільйонів, дали дозвіл ТОВ «Ворзель» на виконання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1133 га в оренду для обслуговування будівлі по вул. Європейській, 10.

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code