Ворзельська початкова школа №11

Данута КОСТУРА

У ворзельському Кичеєві по вул. Березовій  знаходиться початкова школа №11. Будівля школи – одна з найстаріших у Ворзелі. Побудована у 1812 році. У свій час тут знаходилось страхове товариство, церква, військовий шпиталь.

Площа приміщення школи – 260 кв м, займає територію 1,5 га.

У чотирьох класах навчаються 65 дітей від 14 до 19 учнів у кожному. Класні кімнати невеличкі, тісні навіть для такої кількості учнів.

Тут панує особливий, майже домашній затишок. Чистота ідеальна. Діти навчаються у змінному взутті. Є невелика зала, де учні перебувають на перерві. Також вона служить для шкільних урочистостей.

Половина учнів харчується у столовій. Їжу привозять з Бучі. Діти, які не хочуть їсти у їдальні, можуть купити собі сік, круасан.

Впродовж 13 років завідує школою Наталія Степанівна Лісовська. Розказує, що поступово силами батьків, влади були замінені вікна, двері. Це відразу дало ефект: якщо раніше щодня напалювали 80 м куб газу, то тепер 40-45 кубів. Відремонтовані туалет, класи. В інших приміщеннях теж планують поступово зробити ремонт. Сама будівля не потребує утеплення , оскільки побудована з дерева і обкладена цеглою.

Півтора гектари території школи ретельно прибрані. На запитання, як це вдається, Наталія Лісовська, усміхаючись, каже, що тричі на рік у школу приїжджають чоловік, зять, син, кум і наводять порядок. І хвалиться, що після щорічного медичного огляду лікарі кажуть, що діти з 11-ї школи найздоровіші.

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code