Відбулась 43 сесія VII скликання Ворзельської селищної ради

Данута КОСТУРА

Депутати розглянули зміни до бюджету, земельні питання, затвердили акт оцінки нежитлових приміщень комунальної власності, запити.

Сесія заслухала звіт про виконання бюджету селища за 1 півріччя 2018 року.

Бюджет склав 13 997,1 тис грн.

Основні джерела надходжень: орендна плата з юридичних осіб  – 1729,6 тис грн; земельний податок з юридичних осіб  – 2115,4 тис грн; єдиний податок з юридичних та фізичних осіб – 4 353, 3 тис грн; акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів – 368,6тис грн.

Надходження коштів з пайової участі у розвиток інфраструктури Ворзеля – 618,5 тис грн.

Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення – 2 094,7 тис грн.

Депутати  також проголосували зміни до бюджету.

Було затверджено звіт про оцінку майна нежитлових приміщень:

вул. Європейська, 4-Г – 141,9 кв м; вул. Лісова, 11-А – 170,3 кв м; вул. Лісова 58-В, приміщення №1 – 88,4 кв м; вул. Лісова, 58-В, приміщення №5 – 45,1 кв м.

Земельні питання

Сесія дала дозвіл ТОВ «Віста» та ТОВ «Торговий дім «Віста» ( вул Кленова, 31) на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж  ділянок ( 0,0215 га та  0,1856 га відповідно), які перебувають в постійному користуванні.

Дано дозвіл Службі безпеки  України на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж ділянки площею 21,05 га по вул. Захисників України, 5 для Будинку відпочинку «Ворзель» та оздоровчого дитячого табору «Лісний». Ділянка перебуває у постійному користуванні з 1997 року.

Сесія надала кільком мешканцям дозвіл на передачу у власність земельних ділянок, на яких розташовані їх будинки.

Депутати відмовили Олександру Попову в наданні дозволу на  виконання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га у власність для будівництва будинку  у зв’язку з тим, що на вказану ділянку виготовлено державний акт. На ділянці площею 40 соток планувалося збудувати амбулаторію і будинок для лікаря.

Інші питання

Сесія надала погодження на отримання акту щодо  гірничого відводу ПП «Український водний сервіс», яке займається видобутком води з подальшим її очищенням та бутилюванням.  Підприємство розташоване по вул. Ковельська, 4, займає земельну ділянку площею 0,49 га, має державний акт на землю.  В акті про надання гірничого відводу вказуються координати підприємства, які є на цій ділянці свердловини, потужності, тощо. Документ  потрібен, щоб  підписати акт між підприємством та Державною службою України з питань праці, яка здійснює нагляд.

Слід сказати, що очищеною  водою «Український водний сервіс» забезпечує безкоштовно ворзельські школи, садочки, Будинок дитини, бібліотеку, Центр культури, тощо.

Депутати надали в оренду на один рік комунальному підприємству «Ворзельське управління житлово-комунального господарства» дві кімнати загальною площею 17 кв м, які розташовані у ЦК «Уваровський дім. З цього приводу розгорілися дебати. Директор Центру Культури вважає недоцільним перебування у цих кімнатах бухгалтерії та керівника підприємства. Там повинні діяти гуртки, як це було 8 років тому. Керівництво селища пояснило, що за рік підшукають приміщення. Щодо переносу гаражів ворзельського ЖЕКу, які знаходяться поруч з ЦК,  будуть складнощі, оскільки це вимагає мільйонних  коштів. А в селищі є більш нагальні потреби, зокрема, будівництво дитячого садка.

Депутат Сергій Волинько звернувся до селищної ради з проханням підтримати його депутатський запит від 16 08 2018 р. до ПАТ « Київобленерго» та Ірпінського РП «Київобленерго»  з вимогою надати інформацію чи були зафіксовані 20 07 2018р.  перепади напруги у будинку по вул. Пшеничного, 2. Там у кількох квартирах вийшли з ладу побутові електроприлади. Досі відповіді не має. Депутати підтримали запит.

Разом з тим дехто поділився своїм позитивним досвідом щодо звернення з питаннями перепаду напруги до Держенергонагляду. Ця структура швидко реагує на скарги і зобов’язує  «Київобленерго» у 10-денний термін виправити ситуацію. Тому мешканцям у подібних випадках слід звертатися саме до цієї інстанції.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code