Увага ! Фотоконкурс “Приірпіння – Батьківщина моєї душі”

Учасники фотоконкурсу своєю участю в конкурсі стверджують і гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, володіють усіма авторськими правами на роботи, що беруть участь у фотоконкурсі, не передавали авторських прав іншим особам, окрім організаторів фотоконкурсу та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.Автори світлин, на яких зображені діти, повинні мати дозвіл від батьків зображеної дитини на демонстрацію цієї дитини на фотознімку. Якщо до надісланих фотографій із зображенням дітей не додається письмова згода чи контактна інформація про батьків, такі роботи не розглядатимуться і до участі в конкурсі не прийматимуться.

У разі виявлення хибності наведених вище тверджень про належність авторських прав і недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язуються відшкодувати організаторам усі можливі збитки.

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуються і не повертаються.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне включення їхніх імен та прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів із метою популяризації фотоконкурсу.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, конкурсанти погоджуються з його умовами.

Організатори залишають за собою право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації проекту й в інших акціях видання, із посиланням на автора.

Обов’язкова умова отримання призів — особиста участь переможців в урочистій церемонії нагородження. Заміна призів грошовим еквівалентом не здійснюється. Участь у конкурсі – безкоштовна!

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code