Українська Народна Рада провела акції у м. Севастополі

Українська  Народна Рада 3-4 липня в День Військово-Морських Сил України провела виїздне засідання у Севастополі. Члени УНРади також взяли участь в автопробігу на честь Дня Військово-Морських Сил України. Понад два десятки автомобілів із українськими державними прапорами проїхали вулицями Севастополя, учасники автопробігу поклали квіти до пам’ятника Гетьману Сагайдачному, до Меморіалу захисникам Севастополя та Стели на честь Дня створення ВМСУ. Автопробіг завершився покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Українська Народна Рада 3-4 липня в День Військово-Морських Сил України провела виїздне засідання у Севастополі. Члени УНРади також взяли участь в автопробігу на честь Дня Військово-Морських Сил України. Понад два десятки автомобілів із українськими державними прапорами проїхали вулицями Севастополя, учасники автопробігу поклали квіти до пам’ятника Гетьману Сагайдачному, до Меморіалу захисникам Севастополя та Стели на честь Дня створення ВМСУ. Автопробіг завершився покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Великі Збори УНРади разом із Виконкомом СОУ та представниками Українських громадських організацій Севастополя розглянули питання :

– Про діяльність УНРади.

– Проблеми українського державного будівництва та національного відродження у м. Севастополі  та АРК Крим.

– Українські Військово-Морські Сили – головна опора української держави в Криму.

– Про зміни у  складі Президії – ВГО “УНР.

Голова УНРади Поровський повідомив учасників зібрання про головні заходи які здійснила УНРада за останні місяці: з’їзд молоді УНР, проведення Дня рідної мови, вшанування героїв Крут, участь у відзначенні 64 річниці бою УПА під Гурбами (Рівнинщина), відзначення 300 річчя Конституції Пилипа Орлика  у м. Бендери (Молдова), акція “Схід і Захід разом” (поїздка школярів із м. Донецька на Великодні свята до Тернопільської області), участь у пікетуванні Верховної Ради в день ратифікації харківських угод. Відбулися робочі поїздки Голови УНР на засідання обласних Президій УНР до Рівненської, Полтавської, Чернігівської, Хмельницької, Ів-Франківської та інших областей. Проведено 18 радіопередач на каналі  Українського радіо та інших, за участю лідерів УНР. Голова УНР також повідомив, що проблеми які виникли при реєстрації УНР в Мінюсті – подолані УНРада зареєстрована. М.Поровський розповів також про консультації із Президентом, лідером “Нашої України” В.А.Ющенком та лідером “Фронту змін”, народним депутатом А.П.Яценюком.

УНРада визначила ряд заходів надання допомоги українській громаді Севастополя, внесли зміни до складу Президії УНРади. В зв’язку із припиненням участі в засіданнях Президії з її складу виведено Канєвську Д., Матвійчук О., Мойсика В., Пушкаренка А., Шербака Ю. Обрано нових членів Президії: Мовчана П ., Карпюка М, Огризка В.

Після обговорення зазначених питань та проблем українського життя в Севастополі, члени УНРади відвідали будівництво української школи-ліцею, яке зупинене через відсутність бюджетного фінансування.

4 липня в День ВМСУ члени Великих Зборів УНРади відвідали українські військові кораблі “Придніпров’я” “ Прилуки “ та інші, вручили їх капітанам Українські державні прапори, бібліотечки української літератури, сувеніри. В цей же день у м. Бахчисараї відбулася зустріч УНРади із Головою Бахчисарайської держадміністрації та заступником Голови Міськради Бахчисараю, членами Меджлісу кримсько-татарського народу Ільмі Умеровим та Заміром Бакаєвим. Сторони обговорили питання співпраці та взаємної підтримки українців і кримських татар на Кримському півострові.

Прес-служба УНР

тел. (044) 463-71-06

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code