Звернення Великих Зборів УНР До провідних політиків національно-патріотичних сил України

Шановні українські політичні лідери!

Внаслідок дій нинішньої влади: харківських Угод з Росією, зміни проєвропейського політичного курсу України на Російсько-Азійський, перенесення на невизначений термін чергових виборів до місцевих Рад, утисків ЗМІ та згортання владою демократичних устоїв, Україна стоїть перед загрозою не тільки національно-культурної катастрофи, але й перед небезпекою нового поневолення. Президент не виконує своїх обіцянок, що стосувалися покращення життя простих людей, а сприяє інтересам Росії, та діє на зміцнення своєї влади. Втрачено здобутки завойовані українським народом на “Помаранчевій революції”,  бо до влади прийшла – наскрізь промосковська, українофобська політична сила, яка має на меті остаточне розгарбування України. Це стосується і Чорноморського флоту, і державної резиденції Межигір’я, і повернення 600 мільярдів “бідоласі” Фірташу, і амністію “дружків” типу Боделана з Бакаєм, і знущання над опозицією в парламенті. Це здійснює, згуртована, криміналізована небезпечна команда, яку нелегко здолати.

Тому Вам, шановні лідери українських політичних сил, потрібно відкинути колишні чвари, непорозуміння, а діяти разом, узгодивши Програму і розподіливши відповідальність за найважливіші державні проблеми. УНРада пропонує підготувати вашу зустріч для вирішення цих проблем та питання координації дій на виборах до місцевих рад.

Українські виборці з радістю проголосують за нове національно-патріотичне об’єднання, тому що набридло обирати “менше зло” і людям хочеться проголосувати за справжніх українців.

Нехай Нашим гаслом буде “В своїй хаті своя правда і сила і воля!” і нехай допоможе Нам Бог!

Затверджено на виїздному засіданні у м.Севастополі 3 липня 2010 р.

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code