У Патріаршому Соборі відбувся благодійний виступ Ігоря Богдана

Данута КОСТУРА

У Патріаршому Соборі Воскресіння Христового відбувся благодійний виступ заслуженого артиста України Ігоря Богдана. Це було, за словами пана Ігоря, прощання з колядою. Між колядками звучали актуальні тексти, написані отцем  Валерієм  Сердюком. Багато колядок співали разом зі співаком присутні на концерті.

Владика Йосип Мілян подарував Ігорю Богдану  факсимільну копію молитвослова Анни Ярославни, на якому присягали французькі королі.

Кияни надзвичайно тепло прийняли співака з Канади, де пан Ігор проживає з 1992 року. В Канаді опинився, закохавшись у канадку українського походження. Виховують трьох дітей.

Не менше двох разів на рік приїжджає він в Україну. На концерті було багато тих, хто пам’ятає його виступи у Ватрі, а згодом у гурті Кульчицького. Пан Ігор мріє виступити у палаці «Україна». А на наступне Різдво показати свою програму  у храмах, розташованих  на півночі , півдні, сході України. На ці виступи він отримав благословення від Блаженнішого Святослава.

Завдячуючи референтурі мігрантів та емігрантів Київської архиєпархії, на концерті побували і парафіяни ірпінського храму Різдва Пресвятої Богородиці та переселенці, які проживають в Ірпені.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code