У гостях в ірпінців побувало тріо зі Львівщини «Новий час»

Ніна КОСТЕНКО

На запрошення о. Мирослава, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в Ірпені, з благодійним концертом перед парафіянами виступило тріо священиків ” Новий час” зі Львівщини. Концерт духовної пісні відбувся відразу ж після вранішньої літургії, на якій був присутній Владика Йосип Мілян. Не зважаючи на те, що концерт відбувався під відкритим небом під час рясного дощу, всі присутні отримали справжнє задоволення: підспівували, танцювали, брали активну участь у вікторині, за що отримували подарунки від гурту: компакт – диски.

Гурт“Новий час” відомий не лише у себе на батьківщині, а й далеко за її межами, оскільки з концертами побував в Іспанії, Італії, Америці, Канаді.

Тріо виконує пісні духовного змісту. Представляючи свій колектив, який вже виступає понад 11 років, його керівник о. Роман Назаркевич щиро порадів за ірпінську парафію, яка має можливість гуртуватися довкола справжнього лідера, яким є о. Мирослав Латинник. Завдяки о. Мирославу Ірпінь відвідало чимало творчих колективів, які виступали не лише на парафії, але взяли участь і у міських заходах. Про це зазначив у своїй промові також і Владика Йосип Мілян (УГКЦ), який підкреслив роль настоятелів, духовних отців, у сучасному житті українського народу.

Зібрані кошти було передано на побудову храму.

Ніна Костенко

no images were found

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code