Громада Ворзеля протестувала проти відчуження землі парку “Погорєловка”

Протест проти відчуження землі парку “Погорєловка”

1 червня 2013 року активісти Ірпінської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” підтримали протест мешканців селища Ворзель проти свавілля влади. Молоді мами тримали на руках маленьких діток, бабусі привели онуків, щоби в День захисту дітей захистити своє право на нормальне довкілля. Адже більше гектара міського парку “Погорєловка” якийсь приватний “інвестор” вже приготувався обнести парканом і позбавити місцевих дітей звичної зони відпочинку.

5-річна дівчинка тримала плакат: “Поверніть нам гірку!”. “Годі дерибанити Ворзель!”, “Землю, ліс, озера – громаді!”, – з такими гаслами прийшли молоді хлопці, які зимою тут катаються на лижах. Учасники акції воліли почути від влади відповіді на запитання, хто ухвалив рішення про знищення парку, кому надано землю громади та ін. Утім, відповіді як завжди не було, тому що ні селищний голова Венгрик, ні місцеві депутати на акцію протесту не прийшли. А парк, швидше за все, очікує така ж доля, як і території поруч – двометровий паркан і електричні дроти з високою напругою.

“Найочевидніший результат господарювання теперішньої влади – це знищення парків, вирубка лісів, хаотична забудова проблемними багатоповерхівками, розбомблені дороги, відсутність належного водогону та каналізації, брак дитячих садочків, ріст квартирної черги, ігнорування потреб виборців та постійне окозамилювання”, – наголосив депутат Ірпінської міської ради свободівець Богдан Мельничук. – Можна нарахувати сотню проблем, але основна – це чинний селищний голова і безпринципні депутати”. Націоналіст повідомив, що готує депутатський запит із цього приводу.

Прес-служба Ірпінської міської організації ВО “Свобода

no images were found

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code