У Ворзелі відбувся фестиваль”Повір у себе”

Данута Костура

Сімнадцятий обласний фестиваль для дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе -2011» відбувся у ворзельському таборі «Лісний».

Добра справа, започаткована у 1992 році Зінаїдою Кияницею набрала обертів, доросла до всеукраїнських масштабів. Ініціативні люди з особливими потребами, підтримавши цей рух, часто надихали своїм прикладом інших, даючи поштовх до дії.

 Повір у себе, і ти зможеш, переступивши безнадію, знайти себе. І вони знаходять – у вишивці, бісероплетінні, живопису, поезії, комп’ютерній справі тощо. Виставка робіт цих дітей, яка була розгорнута у клубному приміщенні табору, створила разом з її творцями особливу, світлу ауру. Її відчув і голова Київської обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк, поспілкувавшись з кожним. Згодом сказав, що вражений і розчулений побаченим і пообіцяв, що посприяє, щоб у грудні виставку побачили якомога більше людей. Бо це не тільки праця, це ще й гарний приклад для всіх, як за життя треба боротися.

Вони співали і танцювали, читали свої вірші.

Діти, як і їх батьки, сяяли від щастя. З різних куточків області  приїхало біля 100 дітей. Три дні перебування у гарному таборі, в оточенні знайомих, з якими до того спілкувалися через інтернет чи телефоном, стало для них подією. Особливо для тих 50, хто вперше на фестивалі. А для батьків, які мужньо несуть свій хрест, подвійним щастям – бачити щасливими своїх дітей і самим відчути ласку і турботу.

Залучивши до фестивалю благодійників, організатори наповнили це свято для дітей ще й вагомими подарунками.

Впродовж 2-х днів працювали біля 20 майстерень, де діти змогли удосконалити своє вміння, ширше розкрити талант. Свої враження вони залишили у вигляді метеликів , розписаних побажаннями і пропозиціями організаторам центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київської обласної адміністрації.

no images were found

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code