Взаємодія між владою та громадськістю. Результати семінару у Борисполі

Олександр Редич
Кущовий семінар-тренінг для представників громадських рад щодо механізмів покращення взаємодії органів влади з громадськістю відбувся 21 листопада 2011 року у м. Бориспіль.
Захід організований Державною реєстраційною службою України, Київською обласною державною адміністрацією та Бориспільською міською радою за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.Упродовж семінару  близько 65 представників громадських організацій – членів громадських рад при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування Київської області отримали інформацію про особливості реалізації статутних завдань громадськими і благодійними організаціями, покращення практики реєстрації громадських організацій в органах юстиції та юридичних механізмів впливу громадськості на формування та реалізацію державної політики.
Семінар проводився в рамках проекту ОБСЄ щодо підвищення правової обізнаності громадськості стосовно прав людини та механізмів їхнього захисту, а також щодо підвищення обізнаності державних службовців та представників громадських організацій щодо особливостей взаємовідносин між особою і державою.

Друга частина семінару була присвячена методам покращення практики реєстрації громадських та благодійних організацій в органах юстиції, а третя частина – правовим механізмам впливу громадськості на формування державної політики та підвищення правової свідомості суспільства.

Із рекомендаціями громадським та благодійним організаціям щодо ведення податкового обліку, легалізації та оформлення статутних документів можна ознайомитись у к. 13  (будинок Ірпінської міської ради).
Корисні посилання  для громадських організацій:
Портал “ЮРИСТ  НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ” >>>>>
Сайт підтримки нового закону про благодійництво >>>>>>

 

 

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code