Різдвяний вечір єдності

Данута КОСТУРА

10 січня в актовій залі Ірпінського виконкому відбувся різдвяний вечір «Радуйся, земле, Син Божий народився!». Його організувала Міжконфесійна рада церков Ірпеня і регіону. У концерті взяли участь парафіяни Ірпінської Біблійної Церкви ( пастор Микола Романюк), Української Православної Церкви (отець Василь Мандюк), Євангельської Церкви «Філадельфія» ( пастор Валерій Секісов) , Греко-Католицької Церкви ( отець Мирослав Латинник).

Це не перший захід, який організовують священнослужителі різних конфесій. Перший спільний захід, молитовне віче, священослужителі провели два роки тому,  у важкий час Майдану. Згодом вони  молилися перед кожними виборами, щоб вони пройшли чесно, молилися за військо , за вимушено переселених, за тих, хто в окупації.

Силами парафіян був проведений у цій же залі екуменічний пасхальний концерт. Навіть зіграли разом у футбол минулого літа. У лютому збираються провести круглий стіл, присвячений сімейним цінностям.

На Різдвяному концерті кожен з священнослужителів читав уривок з Євангелія і говорив з цього приводу слово. Після цього звучали церковні пісні у виконанні парафіян церкви. Виступили: хор парафії «Святителя Миколи Чудотворця» УПЦ, молоді виконавиці  Євангельської Церкви «Філадельфія», чоловічий ансамбль « Ірпінської Біблійної Церкви». Ляльковий вертеп показали парафіяни храму «Різдва Пресвятої Богородиці» УГКЦ.

«Молитовні віча показали, що ми можемо бути разом, можемо бути в єдності задля свідоцтва любові, прощення і примирення », – говорять священослужителі.

Вони підкреслюють, що організувалися самі, без допомоги влади. Духовенство, яке об’єдналося і створило  Міжконфесійну раду церков Ірпеня та ірпінського регіону, має намір оформити згодом це об’єднання  офіційно. Це дасть змогу впливати  на рішення влади чи давати свою оцінку процесам, які відбуватимуться в регіоні.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code