Радіодиктант в Ірпінській міській бібліотеці

Данута КОСТУРА

День пам’яті Нестора-Літописця, що  припадає  на 9 листопада, в Україні з 1997 року відзначається, як День української писемності та мови.  В цей день щорічно пишуть Радіодиктант національної єдності.

Радіодиктант в Ірпінській міській бібліотеці писало близько тридцяти учасників. Бібліотека вже кілька років гуртує  людей, які хочуть долучитися у цей день до всеукраїнського заходу, перевірити себе на знання державної мови.

Цьогоріч, як і в минулі роки,  захід зібрав різних за віком, посадами, уподобаннями людей. Диктант писали: начальник Ірпінського відділу культури, директор історико-краєзнавчого музею, журналісти, творчі працівники, громадські активісти,  переселенці.

Директор бібліотеки Олена Циганенко сказала: «Важливо те, що ми разом, що ми згуртовані і що ми хочемо, щоб в нашій Україні звучала наша рідна українська мова, щоб ми її любили, розмовляли нею». Вона  коротко нагадала слова відомих людей , чим є для кожного громадянина, кожного народу рідна мова.

Багато людей різного віку писали у себе вдома. Всі, з ким довелося спілкуватися, відзначали, що диктант був цікавим, нескладним.

Диктант викликав піднесений настрій і почуття єдності.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code