Продовження теми про БТК «Ворзель»

Повертаючись до надрукованого

Данута Костура

Схоже, що так і зависла тема надання статусу історико-культурного заповідника Будинку творчості композиторів «Ворзель». У своєму інтерв’ю газеті «Особливий погляд»№ 9 за 12 вересня 2012 р. голова спілки композиторів Ігор Щербаков розказав, що до нього звернувся заступник голови комісії з соціально-економічного розвитку облради Леонід Танцюра та запропонував свою допомогу як депутат.

У моїй розмові з Леонідом Танцюрою з’ясувалося, що його допомога полягає у професійному наданні юридичної допомоги у справі набуття БТК статусу історико-культурного заповідника. До цього часу запит на таку допомогу від Ігоря Щербакова так і не надійшов.

Схоже, спілчанське керівництво бачить вирішення проблем БТК винятково шляхом продажу, як тепер виявилося, чергових 1,8 гектарів землі. Де гарантія, що з продажем цієї землі БТК вирішить свої проблеми? Адже всі попередні гектари, яких позбувався Будинок творчості композиторів, а з ним і ворзельська громада,впродовж минулих років абсолютно їх не вирішили.

Можливо, і ці рядки знову наведуть Ігоря Щербакова на думку, що мене хтось використовує. Так, використовує. Цей хтось – моя совість і небайдужа частина ворзельської громади. Вони і стоять за мною.

Данута Костура

Газета «Особистий погляд» № 11 1 жовтня 2012

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code