Презентація книги поезій Станіслава БОНДАРЕНКА (Поновлено 19-06-2011)

 Анатолій Зборовський
Поет і прозаїк  Станіслав Бондаренко відтепер писатиме  тільки українською.
 12 червня нинішнього року в історико-краєзнавчому музеї міста Ірпеня на Київщині поетеса Юлія Бережко-Камінська, за сприяння громадської організації „Українська Народна Рада” і  комісії у справах культури і освіти громадської ради при міськвиконкомі, провела презентацію нової збірки поезій Станіслава Бондаренка „Кирилиця київських вулиць”. Автор має в своєму доробку 17 книг, зокрема два перші в світі романи-паліндроми, понад тисяча статей, інтервю з літературними класиками й світовими політиками – Ліною Костенко, Миколою Вінграновським, Расулом Гамзатовим, Чінгізом Айтматовим, Робертом Рождественським, Андрієм Вознесенським, Беллою Ахмадуліною, Милорадом Павичем, президентом Польщі Квасьневським, Мадлен Олбрайт і іншими, він лауреат багатьох міжнародних і українських літературних премій, працює заступником головного редактора газети „Літературна Україна”. А розпочинав свою трудову кар,єру Станіслав Бондаренко на посаді вчителя російської мови і літератури Ірпінської школи №2. Він виріс у зросійщеному Києві і писав російською мовою. Тепер Станіслав Бондаренко заявив, що надалі писатиме тільки українською мовою. Адже він українець і живе в Україні. А писати в Україні російською мовою, означає, продовжувати русифікувати Україну.
 На презентації пролунали вірші Бондаренка у виконанні автора і Юлії Бережко-Камінської.
 Творчість Станіслава Бондаренка високо оцінили поети  Ніла Висоцька і Леонід Закордонець. Голова Ірпінської організації Української Народної Ради Олександр Редич виконав власну пісню-експромт на слова Юлії Бережко-Каміснької.  Валентина Захарченко-Бурцева привітала Бондаренка власними піснями, а Ірина Іванченко – власними віршами. Презентація зібрала майже півсотні шанувальників української поезії із Києва, Ірпеня та Ворзеля.
Українські фонди купили для міських, районних і сільських бібліотек тисячу примірників „Кирилиці київських вулиць” ще до видання.      
Станіслав Бондаренко подарував „Кирилицю київських вулиць” ірпінській бібліотеці, школі №2 і музею.

 

 

    

    

   

   

 

Popularity: 7% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code