Олександр Столяров отримав нагороди Міжнародного кінофестивалю «Покров»

Юлія Гніденко
З 11 по 14 жовтня у київському «Будинку кіно» відбувався Х Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров».
Кінофестиваль існує вже 10 років, і за цей час його учасниками стали більше 500 номінантів з 20 країн світу (Греції, Албанії, Росії, Білорусі, Угорщини, Грузії та ін.) «Покров» — це, мабуть, єдиний в Україні фестиваль сучасного і сімейного кіно, який популяризує загальнолюдські й загальнохристиянські цінності. Зокрема, в його рамках відбулися світові прем’єри фільмів: «Острів» (режисер — Павло Лунгін), «За ім’я моє» (режисер — Марія Можар), «Зрозуміти людину» (режисер — Олександр Столяров) і багато інших. Діапазон основних конкурсів кінофестивалю «Покров» постійно розширюється: від православної документалістики до ігрового та анімаційного кіно.
Цього року всі бажаючі могли переглянути близько тридцяти документальних, короткометражних та анімаційних фільмів. Зокрема, 12 жовтня глядачам демонстрували 15 фільмів, серед них — дві кінострічки відомого режисера Олександра Столярова, який проживає в Ірпені. Можемо привітати Олександра Миколайовича з тим, що за один зі своїх фільмів — «Господин премьер-министр» — він отримав ІІ премію фестивалю у конкурсі документального кіно, а за інший — «Старец Паисий и я, стоящий вверх ногами» — був нагороджений дипломом за кращий сценарій.
До речі, у зйомках фільму «Старец Паисий и я, стоящий вверх ногами» брали участь ірпінці, а другу головну роль виконав талановитий бучанський бард Данило Усачов. У цьому фільмі, який Олександр Столяров відніс до жанру православної комедії, режисер за допомогою кінематографічних метафор намагається передати міць духовних настанов ченця Афонської гори.

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code