До нас завітала «Ірпінська осінь»

Юлія Гніденко

20 жовтня в санаторії «Ірпінь» відбувся вечір авторської пісні та поезії під назвою «Ірпінська осінь».

Суботній день зібрав на живописній мансарді санаторію майстрів та аматорів слова, а також виконавців жанру бардівської пісні.
Вечір відбувся завдяки зусиллям ініціативної групи «Лісова Брама», мистецького центру «Камертон» та його клубів – літературній майстерні «Струна» і клубу авторської пісні «Ключ». Погода сприяла проведенню вечора, адже було сонячно, і присутні розмістилися на свіжому повітрі з прекрасним видом на золоту осінь.
Свою пісенну творчість тут представляли жителі Приірпіння та запрошені з Києва гості: доцент Національного університету ДПС України Олександр Редич, журналісти Олександр Музика та Юлія Гніденко, а також талановиті виконавці Олександр Зубенко, Геннадій Кирилов, Вікторія Козак, Олександр Кононученко. Авторськими поезіями присутніх порадували аспірантка Інституту соціології НАН України Марина Науменко, член Когресу літераторів України та ірпінської літературної студії «Дебют» Людмила Хорошева, київський поет Ярослав Гадзінський.
На вечорі звучали твори про осінь, Ірпінь, про хвилювання і думки, пов’язані з настанням багряної пори року. Лейтмотив вечора — не потрібно сумувати з приводу того, що прийшли холоди і природа засинає, адже все, що б в ній не відбувалося – закономірно.
Звичайно, не обійшлося й без ностальгії за літом, адже більшість творів написана виконавцями саме восени, коли так хочеться повернути тепло. Про це співали барди — Олександр Редич порадував присутніх виконанням пісень «Миг удачи…» (слова Наталії Вареник), «Сумую за Вами…” (слова Мар’яна Рачицького) та інших; Олександр Музика виконав зокрема пісні «Осіння симфонія вітру», «Ностальгія», інші виконавці продовжували тему осені… Про це читали поети —Людмила Хорошева презентувала «осінні» вірші з кількох власних збірок; філософічністю були наповнені поезії молодих авторів Марини Науменко та Ярослава Гадзінського.
Вечір завершився неформальним спілкуванням та обговоренням планів на майбутнє. А серед них — проведення тематичних вечорів авторської пісні і поезії у місцевому музеї та бібліотеці, Центральному будинку культури, в одному із затишних ірпінських кафе тощо.

Відвідайте Face Book

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code