Фестиваль «Прощання з Колядою» відбувся в Ірпені

http://www.irpin-rada.org/news/p767

3 лютого 2013 року в актовому залі Відокремленого підрозділу НУБіП «Ірпінський економічний коледж» відбувся різдвяний фестиваль «Прощання з Колядою». Організатором фестивалю виступили парафія Різдва Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви міста Ірпеня.

У заході взяли участь: хор Київської Трьохсвятительської Духовної семінарії, хор Патріаршого Собору Воскресіння Христового (м. Київ), муніципальний хор «Коралі» (м. Вишгород), дитячий та молодіжний вертепи храму св. Миколи Доброго (м. Київ), Людмила Хорошева – поетеса (м. Ірпінь).

Відкрив фестиваль настоятель Української Греко-Католицької Церкви парафії Різдва Пресвятої Богородиці о. Мирослав Латинник. Він звернувся до присутніх із привітальним словом, наголосивши, що коляда для українців є невід’ємною частиною різдвяних свят.

Низку традиційних різдвяних пісень та віншувань всіх гараздів у році новому, постановки вертепу та водіння Меланки (дійство на Свят-вечір), поетичні твори виконали для ірпінців та гостей учасники фестивалю «Прощання з колядою».

Проводжаючи коляду, парафіяни однієї з найактивніших українських церков Ірпеня запровадили таку практику своєрідного прощання із різдвяними святами, очікуючи на світле сяйво вифлеємської зорі в їхньому житті. «Коляда – це ключ, який з легкістю відмикає брами людських сердець та робить їх здатними збагнути глибокий духовний зміст величного божественного таїнства Воплочення Божого Сина. Тож хочеться сподіватися, що після сьогоднішнього дійства Фестиваль «Прощання з Колядою» буде традиційно проходити щороку в Ірпені», – сказала ведуча фестивалю Анна Мамчур.

http://www.irpin-rada.org/news/p767

no images were found

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code