Дикунство в стінах Ірпінської міськради

 Володимир Маяківський    

 Інакше як дикунством, випадок, що трапився 14 лютого в приміщенні Ірпінської міської ради назвати неможливо.

    Опозиційний депутат ради пан Богдан Мельничук зайшов до секретаря ради Білецького, щоб дізнатися про долю своїх депутатських запитів. Уточнимо – в розпал робочого дня  до посадової особи ради зайшов законно обраний депутат, який діє від імені  виборців.  Але замість відповіді на свої запитання, депутат почув нецензурну лайку.

    У присутності ще двох свідків, секретар ради “тикав” майже вдвічі старшому за себе депутату, обзивав принизливими словами, матюкав та “материв”.

   Одне слово, застосував весь свій багатющий багаж, здобутий під час навчання в податковій академії та служби у податковій міліції.

  Таку лексику чомусь часто називають “базарною”, хоча на Ірпіньському базарі, за багато років, мені нічого подібного почути не вдалося. Хіба що в російських серіалах на бандитську тематику, але й там, після першої букви, завжди звучить цнотливе пищання.

       Жодного “пищика”, як ви розумієте, в секретарському кабінеті Ірпеня не передбачено, тому розлоге матюччя вільно котилося владними кабінетами та коридорами, як символ “високої” політичної культури та чуйного ставлення до потреб виборців партії Регіонів з лав якої і був делегований у високе секретарське крісло Білецький ( вибачте, але рука не піднімається постави ти перед цим прізвищем високоповажне “пан”).

    Звичайно ж,  звернувся зі скаргою до міського голови та комісії  Ірпінської міської ради з питань регламенту,    депутатської етики, дотримання законності та правопорядку.    Але навряд чи це щось змінить. Хіба що, про людське око, покивають пальчиком знавцю ненормативної лексики, мовляв: ну-ну-ну, пустун, не роби більше так!

    Його попередницю у цьому кріслі взагалі б мали віддати під слідство за всі “старання”  на ниві розбазарювання громадського добра, але лише “понизили” до посади радника міського голови. А тут, всього лише, матюкнув якогось  бандерівця ! Не один з ірпінських Регіонів мріє це зробити. Адже ж діяльність опозиційного депутата Богдана Мельничука давно вже стала “кісткою в горлі” злодійкуватим “регіоналам”. Завдяки його принциповій позиції зірвано не одну протизаконну “оборудку” з міським добром, а через пресу стали відомими громадськості плани про знищення лісу довкола міста, будівництву заводу по переробці мазуту, розкраданню квартир черговиків та багато іншого. Так що цей “дикий” випадок у стінах секретарського кабінету став свідченням того, що й один у полі воїн, якщо він віддано працює не на свою кишеню, а на благо громади, яка обрала його своїм депутатом.

Володимир Маяківський

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code