“Днів щасливих не забуть”

Радіоверсію концерту слухайте на 1 каналі Українського радіо 3 березня о 21.07 з повтором 8 березня о 19.07 

Є в історії української музичної культури імена, які  увійшли у неї парою: присвятили одне одному свої життя, і удвох віддали його пісні.
Так кажуть про композитора Олександра Білаша і співачку Ларису Остапенко, концерт-вечір пам’яті яких відбувся у рамках спільного проекту Національної радіокомпанії і Національної телекомпанії України “Мистецькі історії”.
“Днів щасливих не забуть”  – це  пісня Олександра Білаша, яка уповні відображає дух співтворчості мистецького подружжя, а, отже, і настрій  концерту, якому дала назву.
Національну радіокомпанію України представив у цій програмі академічний оркестр народної та популярної музики  під керуванням народного артиста України Святослава Литвиненка.

 

 
На вже звичній для проекту сцені Великої концертної студії Будинку звукозапису Українського радіо виступили також знані українські солісти та колективи, друзі Олександра Білаша та Лариси Остапенко, їхні учні. Знакові пісні композитора виконали лауреат міжнародних конкурсів Руслана Шишкіна, заслужена артистка України Марія Ліпінська, народний артист України Ігор Борко, вокальний квартет “Явір”, народний хор імені С. Павлюченка Національного університету культури і мистецтв.

 Спогадами про подружжя Білаш-Остапенко поділився знаний поет, громадський і політичний діяч, Герой України Дмитро Павличко, відомий співак, народний артист України Анатолій Мокренко, лірику Олександра Білаша читав народний артист України, Герой України Анатолій Паламаренко.

Радіоверсію концерту слухайте на 1 каналі Українського радіо 3 березня о 21.07 з повтором 8 березня о 19.07 

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code