Ріки мазуту потечуть в Ірпінь?

Володимир Маяківський

                                                        Як виглядає “народовладдя” по ірпінськи, яскраво продемонструвало спільне засідання постійних депутатських комісій Ірпінської міської ради з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення, земельних відносин, лісових та природоохоронних питань, з питань житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відбулося  9 лютого нинішнього року.                                                                                              Те, що на засіданні не було кворуму, а від так, жодне її рішення не є правомірним, міського голову пана Скаржинського не хвилювало жодним чином, адже він просто інформував присутніх про “потрібні” питання, які будуть винесені на чергову сесію. Адже ж бюджет порожній і його потрібно наповнювати.  І ось як це буде робитися.                                                                 На 30% піднімуть плату за воду. І це питання навіть не обговорювалося, адже виконком ще 3 дні тому дав “добро”, а присутніх представників депутатських комісій просто поставили перед фактом. Хоча мало б бути саме навпаки – спочатку обговорення в комісіях, а потім якесь рішення. Але кого це хвилює – адже ж бюджет порожній. А значить треба наповнювати його і найпростіше це зробити, залізши у нашу з вами кишеню.  З неї ж витягнуть 500 тисяч, ввівши плату за паркування, а ще 4 мільйони за оплату оренди землі. І всі аргументи, що це значно завищена ціна і не під силу представникам малого і середнього бізнесу, як об кам’яну стіну, розбивалася об принципову позицію міського голови.               Але ця його непохитна принциповість десь моментально випаровується, у вирішенні земельних питань, які могли б реально наповнити бюджет не одним десятком мільйонів.                                                                                                       Міський голова збирається БЕЗКОШТОВНО виділити 2,5 гектари землі для спорудження очисних споруд. Бо, нібито, з’явилася якась компанія, готова вкласти у це 15 мільйонів доларів. Для чого це приватній структурі і як вона збирається “відбити” вкладені кошти, присутнім не пояснили.                      Повз вуха пан Скаржинський пропустив і аргумент опозиційного депутата від ВО “Свобода” Богдана Мельничука, що вже виділяли безкоштовно землю під медичний центр. А тепер на тому місці будуються приватні багатоповерхівки. А місто немає за це ні гроша.

   Але й це ще квіточки. Найгеніальніша задумка пана Скаржинського звучить так: для того, щоб місто дістало аж 100 робочих місць потрібно, звісно ж таки БЕЗКОШТОВНО, виділити 3 гектари землі для будівництва заводу по переробці відпрацьованого мастила. До слова сказати, такого підприємства ще немає в Україні. Навіть Росія відмовилася від його будівництва. А це значить, що ріки мазуту потечуть в Ірпінь з  усіх усюд.   

     Дуже сумніваюся, що це якось наповнить міський бюджет, а от що перетворить наше місто у стічну канаву – це без сумніву. І ніяких тобі громадських слухань чи узгоджень з громадою, як цього вимагають Богдан Мельничук та ряд опозиційних депутатів. І це вже має вирішитися на найближчій сесії. Так і хочеться сказати: Боже, врятуй наше місто, дай тим хапугам здоровий глузд замість жадібності.

                                                                                 Володимир Маяківський

Popularity: 2% [?]

2 коментарі до "Ріки мазуту потечуть в Ірпінь?"

  1. НЕ ДОПУСТИТИ! Влада має громаді ДОВЕСТИ, що це на користь громаді, не зашкодить екології, а потім затверджувати.Такі питання готують у відповідних відділах, фахівці, експерти.
    Тому НЕ ДОПУСТИТИ! Вже дістали. Запускають схеми: обіцяли дитяче кафе-вийшов нічний клуб, обіцяли художню галерею – вийшла галерея банків…
    НЕ ВІРИМО! ХАЙ СКАРЖИНСЬКИЙ ДОВЕДЕ!До речі, за наші ресурси, комунальне майно, за їх дерибан відповідає ГОЛОВА і партія яка ЙОГО призначила…
    Робіть висновки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code