День Незалежності.

Данута Костура. Виступ на святкуванні Дня Незалежності в Ірпені
Багато хто із присутніх тут подумки вертається на 19 років назад і згадує цей невимовно щасливий час, коли була проголошена Незалежність України. Для нас це був величезний дарунок долі. Нашому щастю не було меж. А потім настали будні. З їх щоденними викликами, до яких ми не були готові. Щось ламали, щось доштукатурювали, а щось зводили з нуля. Було багато неправильних рішень, часто, як наслідок нашої нетерпеливості ( де хотілося все і відразу), нашого нерозуміння, нашого невміння, а часом і небажання відсіяти зерно від полови, виокремити здорову позицію, думку і прийняти правильне рішення.
Не дрімала і потужна 5-та колона, керована особливо досвідченими людьми, які застосовували мислимі і немислимі методи сіяння розгардіяшу, вмілого нав’язування неправильних рішень, блокування правильних.
Та все ж , хай зі скрипом, якось рухалися.
А, згодом, здивували світ своїм Майданом, щоб через деякий час здивувати вдруге – своїм невмінням втримати його завоювання. Та залишилося найважливіше завоювання – свобода вільно думати і вільно говорити.
Зараз ми налякані, що можемо втратити ці свободи, а з ними і нашу Незалежність. Бо деякі дії, які зробила влада, не додають оптимізму. Проте не забуваймо, що, відчасти, карт-бланш на такі дії додала і авантюрна, у багатьох випадках, робота минулого уряду.
Не забуваймо, що прийшла команда, за якою стоять мільйони наших співвітчизників, які, наразі, бачать таким розв’язання деяких питань.
Ми повинні різними методами їх виправляти, вітаючи, навіть, найменші повороти влади у правильний бік.
Звичайно, що ми повинні дієво і твердо реагувати на антиукраїнські, антидержавні дії влади.
Єдине, від чого хотілося б застерегти всіх нас – це не виплеснути воду разом з дитиною. Пам’ятаймо про дитину.
Часто у своєму неприйнятті певної особи, ми легко вириваємо із загального тла якусь одну негативну дію, забуваючи, що питання вирішувалося в комплексі, з масою різних чинників. Не забуваймо також, що ми могли стати піаржертвою кланових розборок.
А якщо двома словами , то – критикуючи, думаймо.
Зараз багато з нас вирішуватимуть залишатися тут на урочистості разом з владою чи демонстративно піти. Але ж це і є той момент, коли треба ставати з владою поруч.

Слава Україні!

no images were found

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code