Заява представників творчої інтелігенції та громадських організацій Приірпіння

Голові Ворзельської селищної ради Кухарському С.О.

Ми, представники громадськості Приірпіння, висловлюємо глибоку занепокоєність неправомірними діями ряду громадян с. Ворзель, направлених на дискредитацію діяльності художнього керівника центру культури «Уварівський Дім» Юлії Бережко-Камінської.

Значне покращення культурного середовища у Приірпінні, підвищення авторитету с.Ворзель  і Приірпіння загалом за останні 2,5 роки, зацікавленість нашим краєм творчими особистостями, відновлення Ворзеля як території творчості, зустрічі поетів, музикантів у значній мірі досягнуте завдяки глибокозмістовним, професійним, історико-культурним заходам, що організову­валися і проводилися Юлією Бережко-Камінською.

До того ж, Юлія Бережко-Камінська є визнаним в Україні поетом, лауреатом ряду літературних премій, має ряд друко­ваних збірок поезій та публікацій у пресі, виступів на радіо. Як мати, Юлія Бережко-Камінська виховує 2 дітей, навчається в аспірантурі і готує до захисту дисертацію.

Просимо Вас підтримати діяльність Юлії Бережко-Камінської, направлену на розвиток культури в регіоні, захистити її від цинічних наклепницьких дій, що ведуть до приниження гідності та дестабілізації роботи Центру культури «Уварівський Дім». Одним із фактів згаданих дій є лист громадянки Олени Євгеніївни Костилевої, надісланий до ряду державних установ та відомств.

Наполягаємо на детальному розгляді даної проблеми на засіданні селищної ради з метою проведення глибокого аналізу та надання об’єктивної оцінки вказаним фактам, що можуть привести до призупинення соціально-культурного  розвитку регіону.

З повагою представники громадськості Приірпіння:

(Підписи 26 представників творчої інтелігенції  та громадських організацій
Ворзеля, Ірпеня, Києва)
Олександр Єрмаков, голова Ірпінського культурологічного товариства ім. Д.Х.Паламарчука;
Юрій Косін, фотохудожник; Матвеєва Катерина, письменниця, член літературної студії «Дебют» ;
Іщенко Віталій, журналіст; Мартинюк В.С. журналіст; Панченко К.О.;
Соколова Л.М., голова ІМОВГО «Товариство українських офіцерів»; Бісєдніков Ю.Б., пенсіонер;
Редич  Олександр Володимирович, голова Ірпінської міської громадської організації «Українська Народна Рада»;
Рябчун Людмила член жіночої організації «Лада»;
Макітренко Вероніка Миколаївна, секретар первинної організації «Діти війни»;
Гуменюк В.Є., архітектор; Ткачова Вікторія, художниця; Козак Наталія, викладач;
Панченко-Новосельська Вікторія, художник;
Володимир Шилов,  фотожурналіст; Ольга Хижняк , викладач, біолог;
Романенко Наталя Олександрівна, пенсіонер;
Броніцький Сергій Ярославович, бізнес-консультант;
Висоцька Ніла Василівна, Голова Ірпінського осередку конгресу літераторів України, письменниця;
Лєдньова Тетяна Андріївна, голова Громадської організації  «Жіноча організація» «Лада»;
Світлана Шилова, педагог;
Шкода Вадим Григорович, письменник, керівник Ради з російської літератури у Спілці письменників України, лауреат багатьох міжнародних премій, відзначений Грамотою Президента України;
Камінський Володимир Костянтинович, майор міліції;
Шевченко Олександр Романович, підприємець.

Суть питання.  

Досить тривалий час  ряд осіб (прізвища яких ми, поки що, називати не будемо) шляхом маніпуляцій, підтасовування “фактів”, активного роповсюдження серед мешканців Ворзеля відвертої брехні, проводять брутальну компанію проти художнього керівника ЦК ” Уварівський дім” Бережко-Камінської Юлії Миколаївни.

Особливим цинізмом, нелогічністю і бездоказовістю відрізняються згадані у заяві листи громадянки Костилевої,  які вона  систематичо надсилає до різних державних установ і відомств. У даних листах (і не тільки) без будь яких фактів і підтверджених свідчень  громадськості с. Ворзель нав’язується  думка про те, що під прикриттям мистецьких та музикально-літературних заходів, що організовуються Ю. Б.-Камінською розвивається секта Білого Братства,  проводится робота проти православної церкви …..

Хтось із мудрих сказав: “Випадково не впаде навіть волосся із голови” , тож у діях осіб, що задіяні у даному сценарії, крізь бруд їх думок проглядається можливість рейдерського захопленя та привласнення  історичної та архітектурної пам’ятки Приірпіння – будинку  сім’ї Уварових (Терещенко). Саме для цього розігрується це дійство, метою якого є позбавлення Ю. Б.-Камінської можливості подальшого здійснення творчої діяльності, зміни цільового призначення ЦК “Уварівський Дім” і його  приватизація.

Познайомитись із творчістю Ю.Б.-Камінської можна тут  >>>>>>>>

Олександр Редич

Звернення, також, підтримали: 

Ярослав Чорногуз, м.Київ, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, член Ради Національної спілки кобзарів. (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»);
Оксана Рошка-Первова, м Чернівці, композитор та виконавець, методист ПК «Академічний»;
Софія Кримовська, м.Умань (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»);
Катерина Матвєєва, м.Ірпінь (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»);
Катерина Рубан (Сенченко), с. Берестівка, Сумська область, голова районної літературної студії (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»);
Віктор Кучерук, м. Вишгород (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»);
Анна Малігон, м. Київ, член Національної Спілки письменників України (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»);
Олексій Тичко, м. Городише;
Олена Бутівщенко, журналіст, Ворзель;
Данута Костура, журналіст, Ворзель;
Юрій Шевела, Київ, голова клубу любителів фантастики “Лоцман фантастики”;
Володимир Гусєв, письменник, Київ;
Крилатова Наталя, Київ;
Людмила Шевела, Київ;
Бухарьов Максим, аудітор, Київ;
Василь Спринський, автор, Київ;
Луковська Людмила, режисер, Ворзель;
Сілантьєва Зінаїда, Ворзель;
Валентина Шуляк, Ворзель;
Леонтій Шуляк, режисер, актор, викладач, Ворзель,

Дякуємо всім і  за підтримку, висловлену у  коментарях  …

Popularity: 10% [?]

34 коментарі до "Заява представників творчої інтелігенції та громадських організацій Приірпіння"

 1. Дуже дивно читати про такі нападки на добре відому мені і своїми творами, і активною культурологічно-просвітницькою діяльністю, поетесу Юлію Бережко-Камінську. Скільки виступів і концертів кращих сучасних майстрів слова, виконавців і композиторів вона провела лише за останні три-чотири роки нашого знайомства. Назва “Ворзель” стала набувати особливого значення саме по цій причині.
  І завжди її погляди не виходили за рамки творчої доцільності і любові до свого краю, краян, минульщини і майбуття.

  Дуже прикро, що, вочевидь, йдеться про чергове захоплення заради знищення.

  Тримайтеся Юлечко, ми з вами.

  Головний редактор
  в-ння “Поетичні Майстерні”

  Ляшкевич Володимир

  • Підписуюся під словами Володимира Ляшкевича і приєднуюся до всіх, хто стає на захист чудового поета, організатора, людини – Юлії Бережко-Камінської, яка організовувала в Уварівському домі і вечір-зустріч зі мною та Євгенією Більченко.

   Я з Вами, Юлечко.

   Ігор Павлюк, письменник, лауреат Народної Шевченківської премії, доктор наук із соціальних комунікацій.

 2. Много раз бывал в Уваровском доме. Это просто чудо: в маленьком курортном городке создан очаг культуры, в который приезжают люди не только из окрестностей, но и — многие — из Киева!
  Все знают: душа Уваровского дома — Юлия Бережко-Каминская. Не будет ее — Уваровский умрет, как умирает тело, которое покинула душа. Обвинения, выдвинутые против Юлии (якобы в создании секты “Белого братства”) заслуживают одного: суда над клеветниками. Конечно, талантливая поэтесса не станет тратить время и энергию на тяжбу с ними. Я ее понимаю. Но и мешать ей работать мы не позволим. Мы — это десятки и сотни людей, полюбивших Уваровский. Прошу считать этот комментарий подписью под данным письмом.
  Владимир Гусев, писатель

 3. 30 січня 2010 року у ЦК “Уваровській дім” була презентація збірки ірпінської поетки Катерини Матвєєвої. Вечір був організований завдяки Юлії Бережко-Камінській. Я була присутня на ньому. І хочу сказати, що подібні заходи рідко вдаються настільки вдалими, теплими і відкритими. На ньому були присутні відомі поети та письменники, члени Спілки письменників України та Спілки журналістів України. І зводити наклепи на Юлю, що вона нібито збирає таємні і заборонені секти – то АБСУРД!!!

 4. Складається враження, що усе те –
  хворобливе марення психічно нездорових людей.
  Я сама неодноразово відвідувала концерти
  та особисто брала участь у виступах.
  Більш затишної і культурної атмосфери,
  ніж в “Уварівському домі” ще не доводилося стрічати.
  Не здивуюся, якщо на меті – рейдерство і незаконне
  привласнення культурної перлини Ворзеля, адже
  такі люди ані з власною головою, ані з совістю
  не товаришують.
  Юлю, тримайся, в тебе є сила і талант довести,
  що усе це – наклеп і цілковита брехня.
  Відстоюватимемо разом справжні людські цінності.
  Ольга Гура, поетеса, композитор, співачка.

 5. Я бібліотекар дитячої бібліотеки №9 Шевченківської ЦБС м. Києва. А також бард та поет. Багато років знаю Юлію Бережко-Камінську як непересічну творчу особистість, як людину, котра своєю енергією, наполегливістю та ентузіазмом створила у Ворзелі справжній дім культури. Де кожен житель може долучитися до класичної музики у виконанні музикантів кпиївської філармонії, оперних співаків із Санкт-Петербурга, до творчості сучасних російських та українських поетів та бардів. Юля сама обдарована музично та поетично, має витончений літературний смак і долучає своє містечко до живого свіфту культури. Тому мені видаються абсурдними та абсолютно безглуздими звинувачення культурної та високоморальної дівчини у якомусь сектанстві і найгидотніше – у заволодіванні майном та шантажі. Ця дівчина власними силами відроджує культурне життя Ворзеля. І Бог суддя тим, хто зводить наклепи на її щиру і таку прекрасну працю.
  Під моїми словами підписується не лише весь колектив нашої бібліотеки та бібліотеки для дорослих імені Т. Шевченка (бо ми багато років знаємо Юлю), а також молодіжна літературна студія “Перехрестя”, яка багато років діє при Національній Спілці Письменників України.

 6. Під зверненням підписалися

  Ярослав Чорногуз, м.Київ, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, член Ради Національної спілки кобзарів. (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»)

  Оксана Рошка-Первова, м Чернівці, композитор та виконавець, методист ПК «Академічний»

  Софія Кримовська, м.Умань (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»)

  Катерина Матвєєва, м.Ірпінь (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»)

  Катерина Рубан (Сенченко), с. Берестівка, Сумська область, голова районної літературної студії (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»)

  Віктор Кучерук, м. Вишгород (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»)

  Анна Малігон, м. Київ, член Національної Спілки письменників України (учасник заходів в ЦК «Уваровській дім»)

  Олексій Тичко, м. Городише

  Олена Бутівщенко, журналіст, Ворзель
  Данута Кострура, журналіст, Ворзель
  Юрій Шевела, Київ, голова клубу любителів фантастики “Лоцман фантастики”
  Володимир Гусєв, письменник, Київ.
  Крилатова Наталя, Київ.
  Людмила Шевела, Київ.
  Бухарьов Максим, аудітор, Київ.
  Василь Спринський, автор, Київ.
  Луковська Людмила, режисер, Ворзель
  Сілантьєва Зінаїда, Ворзель.
  Валентина Шуляк, Ворзель
  Лентій Шуляк, режисер, актор, викладач, Ворзель

 7. Я знакома с этим чудесным ЧЕЛОВЕЧКОМ, Юленька просто излучает любовь и доброту, чего только стоят её стихотворные шедевры! Ездила с ней на фестиваль авторской песни и поэзии в Боярке “Лесная фиеста”, где Юля читала свои стихи. Участвовала в мероприятиях Уваровского дома и как зритель, и как участник, в частности наша компания рассказывала о походе по горам Крыма с видео и фото иллюстрациями, я очень удивлена тем, что, оказывается, участвовала в пропаганде идей Белого братства! О религии ведь вообще не говорили!
  Юлиенька, я верю, что всё будет хорошо и, что люди которые тебя несправедливо обвиняют ещё раскаются в своих поступках и поросят у тебя прощение=)

 8. Підтримую Юлю! Мало таких світлих людей, як вона. Тупішого наклепу і не придумаєш! Таки комусь уже муляє той будинок. НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!!!

 9. Підтримую усіх дописувачів! Юлю Бережко-Камінську знаю вже понад 10 років, це надзвичайно світла й талановита людина. Ганьба усім, хто зводить на неї безглузді й брудні наклепи! І як цим людям ще вистачає совісті – вигадувати такі дурниці?!.. Одного разу Юля проводила в Уварівському будинку культури мій творчий виступ. Нічого, окрім поезії і музики, там не лунало. У мене залишилися дуже приємні враження від зустрічі з мешканцями Ворзеля. Якби було у цьому світі побільше таких, як Юля, то світ був би значно світлішим. Хочеться вірити, що переможе Справедливість!

 10. Чесно кажучи, я просто і “тупо” в шоці – як таке можливо в двадцять першому столітті?! Мало того, що людина Юля – відома і визнана – як поет і менеджер культури, – так ще й бісовщина така? Як релігієзнавець засвідчую: Біле Братство – нині не діє взагалі (думали б наклепники краще, коли писали маячню всяку).
  Я особисто виступала в Уварівському Домі – сольно та з Ігорем Павлюком – можу засвідчити: ніяких “чортиків” під шпалерами там немає ,а є лише культура, мистецтво та інтелектуальний розвиток.
  І взагалі, Юлю: восени у людей загостерння шизи, так що… :)
  Євгенія Більченко, поет, культуролог, кандидат педагоігчних наук, доцент культурології.

 11. Думаю, що тим, хто намагається очорнити світле ім*я прекрасної людини і талановитої поетеси Юлії Бережко-Камінської потрібно
  “дати по руках” і дати так, щоб на майбутнє навіть в хворій підсвідомості таких недолюдків не виникало анінайменшого бажання
  робити щось подібне по відношенню до будь кого.
  Закликаю усіх небайдужих, і сам готовий приїхати до прекрасного містечка Ворзель, щоб підтримати Юлю!
  Зло можна перемогти тільки Добром, але Добро повинно вміти
  захистити себе. Тому пропоную призначити термін і організувати
  у Ворзелі велику мистецьку акцію із залученням громадських діячів і представників влади, щоб закрити дане питання враз і назавжди!
  Чекаю пропозицій від всіх небайдужих:shtourman@inbox.ru

  • Підтримую: зло необхідно карати.
   За наклепи в нашій державі передбачена відповідальність!

   В мене не вистачає слів щось написати… Можу лише підтримати тих, хто висловлювався про Юлю як про світлу, талановиту та творчу особистість, про м”яку людину широкої душі. Мені прикро, що колишні друзі можуть так поступати з невідомих мотивів.
   Юлю, тримайся. Сил тобі.
   Лідія Кузьменко, к.ю.н., мама, друг

 12. Я не поэт и не музыкант, природа обделила меня этими талантами и тем драгоценнее для меня соприкосновение с прекрасным, завораживающим миром искусства на поэтических вечерах, концертах, мастер-классах и других замечательных культурных мероприятиях, которые проводит Юля Бережко-Каминская, в культурном центре дома Уваровых, отреставрированного местной властью для просвещения Ворзеля и других близлежащих городов, жители которых с превеликой радостью находят здесь отдушину, хоть на час на два отвлекаясь от своих серых, призрачных будней, зажигая в сердцах слушателей искры творчества и энтузиазма. Побывав хоть на одном таком вечере, появляется желание также самоотверженно творить и на своем любимом поприще. Что может быть еще лучшим для Украинской державы, как не творческий потенциал этих чистых, искренних натур, готовых днем и ночью трудиться для счастья и радости подрастающего поколения, взрослых, полных сил и пожилых, повидавших жизнь людей!
  Меня удивило, в наше-то время, что местная власть смогла отвоевать и отреставрировать этот замечательный дом, который и в прошлом (в дореволюционное и Советское время) служил сосредоточением культуры для местных жителей и жителей Киева. Таких дальновидных людей, вкладывающих свои силы и средства в просвещение и Культуру, практически не осталось и тем ценней они для нас! Давайте сбережем островок просвещения в бушующем море коммерции и политических интриг, поддержим светлые начинания и энтузиазм мэра Ворзеля Кухарского Сергея Алексеевича и художественного руководителя Юлию Бережко-Каминскую!

 13. Блин, ребята, смотрите шире. Вопрос не замыкается исключительно на персоне ЮБК. Это явных наезд на КУЛЬТУРУ, на не долгую, но замечательную традицию “Уваровского Дома” – встречи и общение с чрезвычайно талантливыми людьми, возможность “и на людей посмотреть и себя показать”.
  “Писатель писем”, естественно, тяжело больной чел, ей можно посочувствовать, но не понятна реакция госорганов, воспринимающая бред скорбного ума, в качестве руководства к действию.
  А вообще – собака лает, а караван идет.

 14. Ніколи не покладав, не покладаю і ніколи не покладатиму жодних надій та сподівань на мракобісів будь-якого ґатунку, кольору та спрямування. Просто людей шкода. А зараз мені взагалі здається, що чудова поетеса Юлія Бережко-Камінська, якою має пишатися не окреме селище чи місто, а й щось набагато більше, втрапила під колеса місцевим гендлярам без жодних вірувань, ідей та ідеалів. Але ви, Юлію, тримайтеся. Адже, як там у Смолича? Усі катастрофи роблять на свій зловісний лад добро.

  Олексій Кацай, літератор, член Національної Спілки письменників України (Кременчук, Полтавщина)

 15. Не “советское наследство”, не мировой кризис стоит на пути прогрессивного развития Украины! Главная проблема – завистливость, жадность, ненадежность значительной части украинцев. Это мешает!
  Вот Юлия Бережко-Каминская много хорошего делала, летала по Уваровскому, как пчелка. А результат? Кучу грязи на нее вылили! На ровном месте!
  Поэтому на сегодняшний день ничего особенно доброго в этой стране ждать не приходится! Что ни делай – заклюют “свои же”!

 16. Не “советское наследство”, не мировой кризис стоит на пути прогрессивного развития Украины! Главная проблема – завистливость, жадность, ненадежность значительной части украинцев. Это мешает!
  Вот Юлия Бережко-Каминская много хорошего делала, летала по Уваровскому, как пчелка. А результат? Кучу грязи на нее вылили! На ровном месте!
  Поэтому на сегодняшний день ничего особенно доброго в этой стране ждать не приходится! Что ни делай – заклюют “свои же”!
  И что, будем так и дальше жить?!
  Николай Ширяев

 17. Не “советское наследство”, не мировой кризис стоит на пути прогрессивного развития Украины! Главная проблема – завистливость, жадность, ненадежность значительной части украинцев. Это мешает!
  Вот Юлия Бережко-Каминская много хорошего делала, летала по Уваровскому, как пчелка. А результат? Кучу грязи на нее вылили! На ровном месте!
  Поэтому на сегодняшний день ничего особенно доброго в этой стране ждать не приходится! Что ни делай – заклюют “свои же”!
  И что, будем так и дальше жить?!

 18. Тільки-но дізналась про ці події, і викликали вони у мене шок. Ніколи не чула нічого подібного, бузглуздішого і дикого!
  І як людина, і як керівник Київської літературної студії “ПЕРЕХРЕСТЯ” при НСПУ, приєднуюсь до усіх голосів на підтримку Юлії Бережко-Камінської, літературну, журналістську і культурно-просвітню діяльність якої (і в Уварівському Домі у тому числі) можна розцінити лише як позитивну, і аж ніяк не сектантську (навпаки, здається, більшість учасників мистецьких заходів під орудою Юлії збирала цілком ортодоксальних представників православної гілки християнства), тому згадки про Біле братство вважаю більш ніж недоречними, бо вся трорчість Юлії Бережко-Камінської просочується зовсім іншими мотивами – справжньою вірою, пошуком сенсу існування – найперше – через гармонію, любов, щирість, і навіть не утім річ (не у віросповіданнях, і не у творчості!), скоріше у звичайнісіньких людських стосунках, заснованих на порядності, щирості, теплоті. Взагалі вважаю, що таких людей як Юлія треба підтримувати, а не шкодити їм! Дякую, Юлічко, за твою небайдужість до світу, і до людини, до всіх нас! Тримайся!!!
  Ми з тобою!

 19. Декілька днів у мене не працював інет, то ж щойно зайшла, ознайомилася з усіма відгуками. Я просто вражена усім, що прочитала тут! Дякую Вам, друзі, за цю підтримку і за стільки теплих слів, сказаних на мою адресу.

  Дуже прикро не від того, у чому мене звинувачують – речі абсурдні і “висмоктані з пальця”, в якості доказів яких притягувалося за шкірку усе підряд, про що навіть смішно говорити. Прикро від того, що люди, які усе це написали – мої колеги і серед них були ті, яким я довіряла і дуже поважала. Мені страшенно боляче і соромно за них. У цій ситуації вони проявили себе настільки низько, що я навіть гублюся: як далі з ними бути? Один добрий знайомий на питання: “Що найдорожче на світі?” відповів: “Взаємовідносини”. Напевно, він правий. Будують їх часом роками, а руйнуються в одну мить.

  Спасибі Вам, друзі! Ваша підтримка просто неймовірна!
  Також дуже вдячна усім організаціям, які не пройшли байдуже повз цю проблему. Особливо – Українській народній раді.

  Якщо ж говорити зовсім відверто, то з огляду на те, що навчаюсь в аспірантурі, але майже весь свій час присвячую Уваровському дому, було вирішено з вересня звільнятися, бо дуже важко дається це поєднання, проте зараз, коли піти – значить здатися, а ще – зрадити усіх Вас, то я залишаюся! І спробую докласти усіх зусиль, аби наші наступні вечори і творчі зустрічі були ще цікавішими і змістовнішими!
  Тримаймося!
  Із вдячністю – Юлія.

  • Знаем Юлю как светлого и доброго человека. Несмотря на наше безумное время, она несет идеалы добра и любви. Ведь только высокоразвитые личности могут воспринимать мир через гармонию музыки и поэзии, спасают его от разрушения такими мелкими душонками, как “писательница Елена”. Кстати, наша семья из-за нее прошла через подобную ситуацию. Просьба ко всем, кто знает Юлю, поддержать ее всем сердцем!!!

 20. Юля, не заволікаючи – в суд, за честю, гідністю та діловою репутацією, з відшкодуванням не символічної 1 грн., а тисяч зо 200-300 (проси більше – присудять все одно небагато). І обов`язково щоб було судове рішення – ніяких мирових угод і компромісів! Зрозуміло, що потрібен адвокат.

 21. Наталия Романова,солистка киевского моцартовского общества "Волшебная флейта",зампредседателя общества on коментує:

  Юля,я с Вами всей душой!Пусть помогут Вам все добрые силы!Пусть победа будет за чистотой и культурой,красотой Уваровского Дома!

 22. Юлия – человек невероятно светлый, талантливый, излучающий тепло и красоту. В голове не укладывается, что кто-то осмелился написать о ней нечто подобное! Все-таки человеческая зависть – самое страшное зло.
  Юлечка, держись! Мы с тобой!!
  Прошу считать мой комментарий подписью к вышеопубликованному заявлению.

  Татьяна Стрельченко,
  поэт, переводчик

 23. Тримайся, Юлечко!!! З радістю і величезним натхненням згадую творчі вечори в “Уварівському домі”!!! Це справжній центр відродження КУЛЬТУРИ у найвищому розумінні цього слова!!!

  Олеся Сінчук,
  композитор, поетеса,лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів (Київ)

 24. Сегодня ночью приехала с международного литературного фестиваля в Крыму, где не было возможности иметь доступ в интернет.
  Потрясена грязной возней вокруг имени Юлии Бережко-Каминской, благодаря которой Ворзель и вся Киевщина обрели удивительный центр культуры!
  Более нелепых и глупых измышлений еще не слышала!
  Недавно в Доме Уваровых прошла замечательная презентация нашей студии, которая оставила самые теплые воспоминания.
  Юля, мы с тобой и в обиду тебя давать не собираемся!

  Наталья Вареник,журналист, член НСПУ, руководитель литературной студии “Писатель в интернет-пространстве”, администратор сайта http://www.pisateli.co.ua
  Председатель Украинского отделения международного сообщества писателей в интернете”Новый Современник”.

 25. Щиро вдячна усім, хто приєднався і підтримав!
  Життя не спинити, як і ті процеси у культурному середовищі і світогляді, які на сьогодні дають про себе знати: люди втомилися від брутальності, поверхневості і цинізму!
  Мистецькі вечори в Уваровському домі продовжуються!
  19 вересня о 16.30. для Вас звучатимуть пісні на вірші Григорія Сковороди, Ліни Костенко, Миколи Руденка, Леоніда Первомайського та Ганни Чубач у виконанні гостя з Німеччини – Петра Приступова!
  Вечір безплатний.
  Організаційна підтримка – Громадської організації “Українська народна рада”.
  Раді будемо Вас бачити!

 26. Дорогая Юленька,держитесь, всё уладится. Я уверенна, что это наговор. Я не раз выступала в этом замечательном здании,я и многие музыканты из консерватории им. Чайковского играли для людей, которые всегда с удовольствием и громкими овациями принимали нас, простых студентов. Я очень благодарна организаторам за такую возможность лишний раз выйти на сцену и доставить радость людям, гостям Уваровского дома. Всегда рада снова выйти на сцену этого дома и играть шедевры мировой классики на радость жителям вашего города.
  С уважением, Дарья
  С

 27. Добрый день! Я, как и многие другие, оставившие свои комментарии, поражена нелепостью выдвигаемых обвинений. Познакомившись пару лет назад с Юлей, побывав на вечерах в Уваровском доме, я узнала Юлю, как Человека Большой Души: открытую, добрую, светлую,талантливую и прикоснулась к удивительной атмосфере творчества и высокой культуры. Верю, что справедливость восторжествует и дело начатое Юлей, будет и дальше ПРОЦВЕТАТЬ! Несмотря на происки отдельных личностей, прследующих свои корыстные интересы. Юля же, занимается служением людям, поэтому равнодушных нет, мы поддерживаем и не дадим в обиду. Юлечка, благодарю, что ТЫ ЕСТЬ!
  С уважением, Натали Крылатова, библиотекарь, поэтесса, менеджер.

 28. Шановна Юлія.
  Тебе, як прогресивного діяча культури в Київській області, підтримують артисти професійного колективу «Київський ансамбль української пісні та танцю «Едельвейс» в кулькості 40 осіб.
  Невипадково наш колектив, якому 23 роки, носить назву ніжної і сильної квітки – символа, яка здатна пробитись крізь каміння, щоб відродити українську духовну спадщину.
  В тобі ми вбачаємо тендітну, але яскраву і сильну квітку – оберіг, яка вплітається у вінок небайдужих творчих особистостей Приірпіння. Я, директор ансамблю, Волк Варвара Юріївна, народилась і виросла у сел. Ворзель. «Уварівський Дім» для мене особисто є рідним і близьким, бо шкільні роки пройшли саме в цьому приміщенні.
  Хочу тебе запевнити, що мій колектив і я особисто зробимо все для того, щоб в мальовничому куточку Приірпіння завжди лунали українська пісня та українське слово. Досвід боротьби у нас є.
  Ми закликаємо всі творчі колективи, митців, які зазнають утисків з боку діючої влади, її діяльності або бездіяльності, виступити на захист самобутніх талантів. Таких, як Юлія Бережко-Камінська.
  Готові прийти Вам на допомогу.
  Мій контактний телефон: 095-898-54-63
  edelveys.ans@gmail.com

  Громадський діяч, член «Української Народної Ради Приірпіння», директор «Київського ансамблю «Едельвейс» Варвара Волк

 29. Спасибі за такі сильні слова, пані Варваро! І усьому Вашому колективу подяка! Спробую відповідати сказаному Вами. Відразу хочу зазначити, що утиски – не від влади (вона навпаки виявляє підтримку і розуміння), а з боку заздрасних і злобних людей, які отримують моральне задоволення від приниження тих, над якими хочуть возвеличитися. Щоправда, є такий мудрий вислів: “Очерняя других – сам белее не становишься”.
  А за великим рахунком – усі вони зробили дуже багато корисного, своїм підлим вчинком, навіть маючи діаметрально протилежні наміри. І за це їм – особлива дяка!
  Щойно написала вірша. Він у тему. Хоча надихнула на написання інша ситуація, але корінь у них один.

  * * *
  Тут, у світі цьому,
  Де – найвища честь –
  Вміння люто гризти
  Й пазурі – під шкіру…
  Де – отруйна слина,
  І – не крила – шерсть…
  Не благаю злата,
  А – любові й миру.

  Каменем – об камінь.
  Камінь – об залізо.
  Каменем – по серцю, –
  Спалахне іскра.
  Досить ржі і молі,
  Плісняви і слизу!
  Все у нас – в достатку.
  Все, окрім добра.

  Тут, у світі цьому,
  Де у шані – мрець,
  Де свої ж натхненно
  Виклюють зіниці –
  Кожен сам для себе
  Вигадав кінець:
  Зоряний – крилаті
  І – доземний – ниці.

  Каменем – об камінь.
  Камінь – об залізо.
  Каменем – по серцю, –
  Спалахне іскра.
  Досить ржі і молі,
  Плісняви і слизу!
  Все у нас – в достатку.
  Все, окрім добра…
  16.09.2010.
  З повагою, Юлія.

  • Стихотворение замечательное, хотя и печальное. Да, Юлия, добра у нас маловато. Но оно есть! И ваша подвижническая работа, и отклик, который она нашла у почитателей Уваровского дома, и отзывы, размещенные на этой странице — безусловное тому подтверждение! Что ж, будем продолжать работать, каждый на своем месте, чтобы добра стало хоть чуточку больше. “Ты должен сделать добро из зла, потому что его больше не из чего сделать.” (Р.П. Уоррен)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code