Вітаємо із 19 річницею поновлення Української Державності !!!

Дорогі друзі! Шановні Ірпінчани !  Вітаємо Вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності.
Це свято пам’яті про покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
Традиційно склалося так, що чергова річниця Незалежності України – не тільки час, коли треба підбити підсумки пройденого країною, але й дата, коли належить дати відповіді на найбільш важливі питання.
Одне із них, чому до влади в Україні знову прийшли антиукраїнські сили, сили, які руйнують всі здобутки української державної незалежності та демократії?
Вони прийшли до влади, тому що їх попередники не змогли об’єднатись, відкинути амбіції, мрійливість, не змогли запропонувати Національну ідею, що об’єднала б  націю.  Але ми прийняли вибір народу з надією, що  наші політичні опоненти будуть враховувати  цінності іншої половину народу України.
На жаль ці сили сьогодні гуртом і в роздріб торгують Українською державою. Вони зазіхають на наш державний суверенітет, свободу слова, право на існування нашого національного духовного центру. Вони зазіхають на найсвятіше, що в нас було століттями і тисячоліттями – на нашу українську ідентичність, українську мову, культуру, традиції, духовність. Вони хочуть зробити з української нації натовп.
Результат діяльності нової влади – підвищення ціни на газ для населення у 2 рази, непрофесійні до непристойності Податковий та Бюджетні Кодекси, Закон про місцеві вибори для однієї партії, практична ліквідація зовнішнього тестування, Цензура, брутальне до неможливості поєднання посад найвищих силових та бізнесових структур, невиконання бюджетних надходжень уже у серпні до 6 – 7 міліардів. І все це, власне, називається реформами нової влади.
Чим ми всі разом можемо відповісти на це? Ми повинні всі згуртуватися і висунути гасло, яке об’єднає всіх свідомих українців.
Таким гаслом є: «НЕ БІЙСЯ! НЕ ЗРАДЖУЙ! НЕ МОВЧИ!».
Не бійся, коли керівники будуть намагатись тебе залякати і правоохоронні органи будуть заводити проти вас різні справи.
Не зраджуй! Зрада і блюзнірство – це те, що сьогодні роз’їдає українських політиків, деякі з яких зраджують і ідею, і свої партії, і свій народ, і державність. Саме завдяки зраді створено антиконституційну коаліцію «тушок».
Нарешті, не мовчи! Ця влада робить все, щоб затулити нам уста. Вони зацікавлені у тому щоб ми були німим натовпом, який мовчить, який нічого не скаже.
Розом ми переможемо.

Із святом.
Слава Україні!

З повагою Провід ІМО УНР та  Олександр Редич
Голова Ірпінської міської громадської організації «Українська Народна Рада»
Голова Ірпінської міської організації політичної партії “Народний Рух України”

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code