Звернення проводу ІМО УНР до національно-демократчних сил Приірпіння та України

27 квітня 2010 року – чорна дата в історії сучасного українського парламентаризму !

27 квітня 2010 року відбулась ганебна подія в історії України – було ратифіковано антиконституційну Угоду між Україною та Російською Федерацією, відповідно до якої продовжено ще на 25 років термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. У депутатському корпусі сформувалась коаліція зрадників України та її національних інтересів. Всього за ратифікацію віддано 236 голосів латентних ворогів українського народу, деякі із яких у цей час взагалі були за межами України!

Правовий бік справи. Голова Верховної Ради України Литвин відкрив засідання 27 квітня у порушення Конституції України, адже у парламенті зареєструвалося лише 211 народних депутатів України. Таким чином, парламент був неправомочним приймати рішення, а засідання не могло бути відкритим. Саме таке положення випливає із рішення Конституційного Суду України від 17.10.2002 р.

Політичний бік справи. За ефемерну знижку ціни (всього лиш 100 доларів) на російський газ, для підприємств, власниками яких є спонсори виборчих кампаній Януковича та Партії Регіонів, ми – Громадяни України отримали додаткові 25 років загрози нашій національній безпеці, яку несе нам базування на нашій території Чорноморського флоту Російської Федерації – іноземна військова присутність.

Можливі наслідки. Вже існують пропозиції про передачу під контроль Російської Федерації нашої авіаційної промисловості, нашої ядерної енергетики та нашої газотранспортної системи. Ми всі розуміємо, що це данина за 5 років намісництва, яку сплачує Янукович за кремлівську підтримку на президентських виборах.

Ми не повинні допустити, щоб владні амбіції однієї особи з кримінальним минулим вартували незалежності нашої держави, нашої національної гідності, майбутнього наших нащадків !

Підписання даної Угоди та її ратифікація вже кваліфікована більшістю прогресивних політиків України, як вчинення акту державної зради !

Сьогоднішня ситуація нагадує події 20-х років милого сторіччя, коли роздрібненість і чвари у тогочасній владній еліті України сприяли втраті державою незалежності, в результаті чого Україна опинилась у більшовисько-російському ярмі більш ніж на 70 років.

Наші дії. У цей доленосний для України час Ірпінська міська організація УНР закликає національно-демократичні, патріотичні сили та їх лідерів об’єднатись для збереження цілісності нашої держави, захисту її національних інтересів та демократичного шляху розвитку.

Ми спільно повинні зберегти Україну
заради майбутнього наших дітей !!!

Провід ІМО УНР

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code