52 сесія Ворзельської селищної ради

Данута КОСТУРА

25 квітня відбулось засідання 52 сесії VIl скликання Ворзельської селищної ради. Депутати розглянули заяву Національної спілки композиторів України, заслухали інформацію про стан водоканалізаційного господарства у Ворзелі, сплату податків у 1-му кварталі, виконання і внесення змін до бюджету,  земельні питання.

Розглянемо деякі з цих питань.

Спілка композиторів передала ворзельській громаді дві будівлі

У 2016 році між Ворзельською селищною радою, Національною спілкою композиторів України та Будинком творчості композиторів «Ворзель» була укладена угода про співпрацю. В результатів перемовин НСКУ передав до комунальної власності ворзельської громади ( у вигляді пожертви) дві свої будівлі.

Раніше в одній розміщувався клуб-їдальня,

в іншій – пансіонат для співавторів.

Ці будівлі після реконструкції будуть слугувати селищній громаді, зокрема, як навчальні чи мистецькі заклади.

Земельні питання

Було надано дозвіл ТОВ « Міжнародна юридична служба «МЮРС» на викуп  земельної ділянки площею 2,0372 га по вул. Соснова, 48,(кадастровий номер 3210945600:01:028:0019) для будівництва і обслуговування об’єктів рекреаційного призначення;

Депутати надали дозволи на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, зокрема: 

Київському міському будинку дитини ім. Городецького ділянки площею 3,2607 га, вул. Кленова 31, 35, яка перебуває в постійному користуванні на підставі державного акту (з 2003 р.) для будівництва та обслуговування будівель закладів здоров’я і соціальних послуг;

ТОВ «Зеніт ЛТД» ділянки площею 2,000 га, вул. Ковельська, 10, яка перебуває в оренді  з 2006 р. ( кадастровий номер 3210945600:01:073:0070) для будівництва і обслуговування туристичної бази;

Приватному підприємству «Фрегат» ділянки площею 0,60 га, вул. Ковельська,6 для виробництва і продажу декоративних дерев’яних виробів;

Поділ земельної ділянки

Сесія дала дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки площею 0,47 га, вул. Курортна, 98, яка перебуває у комунальній власності громади.   У 2015 р. було припинено договір оренди  цієї ділянки між Ворзельською селищною радою і громадянином Леонідом Бершовим ( у зв’язку зі смертю орендаря). Мета поділу – не допустити самовільного зайняття ділянки і самовільної забудови. Депутати також врахували, що на цій ділянці розташоване нерухоме майно, яке належить іншим особам, за якою також буде закріплена земельна ділянка.

Звіт начальника Ворзельської дільниці КП «Ірпіньводоканал» Миколи Федотюка  про стан водоканалізаційного господарства

Водопостачання

Утриманням в належному технічному стані та експлуатації систем питного водопостачання та водовідведення на території Ворзеля займається  КП

« Ірпіньводоканал» . Водопровідно – каналізаційні мережі обслуговує Ворзельська дільниця, на якій працює 19 осіб.

У Ворзелі КП «Ірпіньводоканал» експлуатує 9 артезіанських свердловин і 4 водонапірні башти:

свердловини № 22 – Юність, водонапірна башта 30 м 3 (вул. 1 Травня). Водопостачання подається на вулиці:  1 Травня, Медова, Європейська, Шевченко, Чайковського, Яблунська, Соснова;

№ 50 – проспект Свободи;

№51- проспект Свободи, башта 25 м 3, (територія Візит);

№ 55 – вул. Котляревського, подається водопостачання: вул. Курортна, П. Комуни, Крилова, Миру, 1 Травня, Котляревського, Чкалова, Крилова, Тургенівська, пров. Чернишевського.

№ 49, № 53 – вул. Лесі Українки, водонапірна башта 50 м 3  

Вода подається на вулиці Л. Українки, Молодіжна, Ватутіна, Курортна, Київська, Кленова, Лісова, Горького, Квіткова, Бучанська, Петропавлівська, Європейська, Збанацького, Садова, Ворзельська, Незалежності, Софіївська.

№ 67  – вул. Соснова

№ 54 вул. Тюльпанова, водонапірна башта 50 м 3 вул. Соснова.

Подається водопостачання вул. 1 Травня, вул. Стражеска, Тюльпанова, Соснова, Богдана Хмельницького, Івана Франка.

№ 56 вул. Декабристів, два резервуари чистої води по 50 м 3, насосна станція другого підйому.

Вода подається на вулиці Лісова, Артема, Курортна, Нестора Потєхи, Декабристів, Кленова.

Ворзельською селищною радою у 2018 році виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено реконструкцію водопровідних мереж по вул.Курортній (вул.Польова до вул.Ватутіна); по вулиці Стражеска( вул. 1 Травня до вул.Затишна).

 Послуги по водопостачанню надаються 4598 мешканцям Ворзеля, особових рахунків 2572, кількість встановлених водолічильників – 1783, кількість підприємств,  яким надаються послуги водопостачання- 58.

Заборгованість населення Ворзеля складає 181,2 тис. грн..

Експлуатаційний запас питної води для смт. Ворзель затверджено комісією по запасам корисних копалин України в об’ємі 2,3 тис. м3 / добу.( протокол № 3802 від 25 січня 2017 р.).

Об’єм водопостачання в смт. Ворзель, тільки КП «Ірпіньводоканал» складає в середньому 571 м 3/ добу, в пікові літні місяці доходить до 1000 м 3/ добу.

Протяжність водопроводів 23,265 км.

Для безперебійного забезпечення водою мешканців мікрорайону

по вул.Декабристів, Лісова побудовано додаткову свердловину з резервуарами чистої води (на станції ІІ підйому), яка працює у тестовому режимі.

Водовідведення

 Водовідведення господарсько – побутових та промислових стічних вод проходить по колекторам, довжина яких становить 19,54 км.

У Ворзелі знаходиться чотири каналізаційні станції: вул. Лісова (головна насосна станція), Яблунська (територія СБУ), Квіткова, Пшенична.

Об’єм водовідведення становить в середньому 637 м3/ добу. Перекачується  через систему самопливних та напірних каналізаційних колекторів і каналізаційних насосних станцій на головну насосну станцію КНС – 8 м. Ірпінь, вул. Соборна, 1а, а звідти на Київ.

Що зроблено

 Для безперебійного забезпечення водою мешканців мікрорайону

по вул.Декабристів, Лісова побудовано додаткову свердловину з резервуарами чистої води (на станції ІІ підйому), яка працює у тестовому режимі

В 2018 році введено в експлуатацію станцію водопідготовки і знезалізнення продуктивністю 500 м3/ добу по вул. Декабристів.

КП «Ірпіньводоканал» витратив 770,6 тис грн щоб придбати і змонтувати, зокрема, насосний агрегат по вул. Декабристів, монтаж і заміну насосних агрегатів, на роботи по прочистці колектора.

Підприємством планово або за потребою проводиться промивка та очистка резервуарів чистої води, водопровідних мереж селища. За потребою проводиться встановлення люків на водопровідній мережі.

Депутати заслухали і взяли до відома цю  інформацію. Роботу КП «Ірпіньводоканал» визнали задовільною, стан водоканалізаційного господарства таким, що не задовольняє в повній мірі потреб мешканців та суб’єктів господарювання.

 

 

 

 

 

 

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code