30 травня відбулася чергова 53 сесія Ворзельської селищної ради

Данута КОСТУРА

Депутати проголосували за надання коштів на проектування  багатофункціонального ( волейбол, баскетбол, теніс) шкільного стадіону зі штучним покриттям.

Сесія взяла до відома інформацію про результати діяльності Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури за 2018 рік. Депутати прийняли від Бучанської міської ради  у тимчасове безоплатне користування селищною радою легковий автомобіль.

Сесія зменшила розмір пайової участі ТОВ Фірма «Металопром» на суму 609 тис грн. Стільки обійшлось «Металопрому» будівництво артезіанської свердловини по вул. Декабристів ( парк «Перемога»). Свердловина буде передана у комунальну власність. Створена комісія.

Було розглянуто 7 заяв щодо виділення земельних ділянок. Передано у власність одну ділянку (6 соток) учаснику АТО. Іншим заявникам відмовлено.

Надано дозвіл Національній спілці композиторів на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні Будинку творчості композиторів. Нагадаємо, що на минулій сесії БТК  було передано селищній громаді  дві двоповерхові будівлі – пансіонат і клуб-їдальню. Ці будівлі планується використовувати для культурно-освітніх, соціальних потреб.

У різному голова селищної ради Лариса Федорук поінформувала присутніх, що укладається договір на проект добудови приміщень для початкових класів школи №5, про хід робіт на вул. Декабристів. У червні розпочнуться роботи з облаштування в’їзду у Ворзель.  Також повідомила, що поштарі скаржаться на відсутність адресних номерів на будинках, на поштових скриньках. Це спричиняє труднощі у доставці преси. Окрім того, поштарі скаржаться на агресивність собак, яких підгодовують мешканці багатоповерхівок. Є випадки агресії домашніх собак, яких випускають на вулиці господарі.

Щодо Генплану Ворзеля, то роботи над його проектом продовжуються.

Данута КОСТУРА

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code