24-26 вересня 2010 м. Ірпінь. Фестиваль патріотичної пісні “ГАЙДАМАКА.UA” (оновлено)

Інформаційна служба ІМО УНР
Мистецьке об’єднання «Остання Барикада» організовує у місті Ірпінь великий фестиваль повстанської та патріотичної пісні «ГАЙДАМАКА.UA».
Час проведення: 24-26 вересня 2010 року. Фестиваль присвячений усім борцям за волю та незалежність України. Гасло фестивалю «об’єднання усіх патріотичних сил України». Програма фестивалю складається із виступів музичних гуртів та виконавців, у репертуарі яких є пісні на патріотичну тематику (велика музична сцена), а також із виступів кобзарів, бардів, поетів, лірників та казкарів (літературна сцена).
Фестиваль планується триденний тому для всіх гостей міста буде організовано наметове містечко. Складайте речі, беріть друзів, намети та хороший настрій!!!
P.S. планується участь: От Вінта, Плач Єремії, Гайдамаки, Мед Хедс, Свобода (Пітер), Марія Бурмака, Едуард Драч, Тартак, Рутенія…  Детальніше  на сайті  >>>>>>>>

Мистецьке об’єднання  «ОsтаNNя Барикада» створено у 2006 році.  Об’єднання веде свою історію від арт-кафе «ОsтаNNя Барикада», яке існувало у Києві у 2001-03р, у Харкові – у 2005-2007р. Створення цих арт-кафе було першими спробами організації своєрідного літературно-митецького середовища, з головною направленістю на популяризацію української сучасної міської культури.

Головна ідея «ОsтаNNої Барикади» – пропагування сучасної української міської культури. Втіленням цієї ідеї є проекти агенції: фестивалі, перформанси, вечірки, окремі літературні проекти, видання альманахів та музичних збірок. Серед найвідоміших проектів МО «Остання барикада» можна назвати: музично-літературний андеграундовий фестиваль «День Незалежності з Махном», Всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія», літературний фестиваль «Київська барикада», літературний фестиваль «Луцька барикада», міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Харківська барикада», Літературно-мистецький україно-кримськотатарсько-білорусько-російський фестиваль  “Барикада на Тузлі“ та інш…

Керівник  агенції – Олесь Доній, нині народний депутат України, відомий в України та за її межами громадський діяч. До експертної ради агенції входять відомі українські літератори та музиканти, такі як Сергій Жадан,  музиканти гуртів «Мертвий півень». Серед постійних учасників акцій агенції Світлана Поваляєва, Олександр Ірванець, Тарас Чубай, гурти «Вій», «Мертвий півень», «От вінта». Команда агенції налічує 10 людей, які безпосередньо займаються підготовкою та проведенням заходів.   За чотири роки існування, агенція провела 6 всеукраїнські і 12 регіональних літературно-музичних фестивалів, більше 20 вечірок у Києві. У цих заходах прийняли участь більше 200 українських сучасних письменників та бардів, близько 40 музичних гуртів. Загалом, заходи агенції відвідало більше 50 тис глядачів, основна частина з яких молодь.

Інормацію взято на сайті  мистецької агенції “Остання Барикада”

Popularity: 8% [?]

3 коментарі до "24-26 вересня 2010 м. Ірпінь. Фестиваль патріотичної пісні “ГАЙДАМАКА.UA” (оновлено)"

  1. поясніть ,будь ласка, для немісцевих,в якому районі міста буде фестиваль і відповідно наметове містечкo.як туди добратись….і взагалі,як до Ірпіня добратись….

  2. Як заявляють організатори, фестиваль розпочнеться у парку Перемоги, що у центрі міста Ірпінь. Очевидно там і буде наметове містечко. До Ірпеня можна добратись елекропотягом від метро Святошин 15-20 хв., та маршрутками 381, 392 , також, від метро Святошин (40 хв ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code