Завітайте до літературно-музичного салону, побувайте в гостях у “Книги” …

Юлія Бережко-Камінська

У новому бучанському магазині «Книги», що знаходиться біля самої залізниці (вул. Вокзальна 76 б), з метою підтримки книгарні та привернення уваги краян до книги, 15 грудня у співпраці з «Мистецьким центром «Камертон» започатковано Літературно-музичний салон. Відтепер декілька разів на місяць у вихідні дні приміщення магазину перетворюватиметься на затишну камерну залу, де збиратимуться митці, шанувальники слова та живої музики.

Поклав початок цієї традиції «камертонівський» Клуб авторської пісні «Ключ», керівником якого є ірпінський бард, доцент Національного університету ДПС України, керівник мережевої академії CISCO Олександр РЕДИЧ.
Цього разу «Ключ» приймав у гостях київського музиканта, керівника відомого столичного Клубу авторської пісні «Арсенал» – Сергія ХОМЕНКА. Професійне володіння музичним інструментом (і, як виявилося, не одним), багатий і цікавий репертуар, уміння триматися перед аудиторією і вже першими акордами створювати необхідну атмосферу – усе це справило достойне враження на місцеву хоч поки що й не численну публіку.
Сподіваємося, що наступні мистецькі зустрічі у новому Літературно-музичному салоні бучанської книгарні згуртовуватимуть все нових і нових людей, допомагатимуть краще знати одне одного, даватимуть можливість для самовираження і розвитку. Що книга, як і раніше, буде незамінною для багатьох людей, що буде у ній потреба, можливість купувати книжки та час їх читати, а книгарня стане ще одним майданчиком, де вируватиме насичене творче та інтелектуальне життя краю.

no images were found

PS.

Клубом авторської пісні  “Ключ ” започатковано, також,  щомісячні неформальні зустрічі “Гітара по кругу. Будьмо знайомі!”.  Метою таких зустрічей є знайомство із цікавими людьми, їх ідеями, прихильниками гітари, авторської пісні і не тільки … Приходьте і за філіжанкою кави поговорите про все, що може цікавити творчих людей. Наступна зустріч 25 січня 2013 р. (пт) о 18-00 , краєзнавчий музей.

no images were found


Сторінка Ірпінського клубу авторської пісні  >>>>>>>>>>

Popularity: 6% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code