Звернення Проводу Коцюбинської Територіальної організації УНР

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА КОЦЮБИНСЬКЕ!

Ми Українці на своїй богом даній землі – є носіями найдревнішої цивілізації.
Ще 25-30 тисяч років тому, коли до розквіту Єгипту, держави Інків, Месопотамії та Риму залишалися десятки тисяч років – на Україні вже було письмо, висока культура землеробства, ремесла, державний устрій.
Для відтворення могутньої Української держави і гідного життя Українського народу ми мусимо об’єднатися навколо національної ідеї.
Тільки національно-свідома людина не буде зневажати Українську історію, культуру, мову.
Тільки національно-свідома людина не буде плюндрувати Українську землю, нищити Український ліс, водоймища, забруднювати навколишнє середовище.
Тільки національно-свідома людина не допустить, щоб при владі в Україні були чужаки та покидьки без племені, без роду.
Тільки національно-свідома людина не зрадить свого батька, матір, свою Українську державу.
Тільки національно-свідома людина не буде тягнути із рідної Української землі останні жили, а буде рятувати її від загибелі та до останнього подиху боронити її від загарбників.
Для створення саме такого Українського суспільства 17 вересня 2009 року у селищі Коцюбинське створено Територіальну організацію «Українська Народна Рада», яка є складовою частиною УНР Приірпіння, Київської області та Всеукраїнської організації УНР.
Головою Коцюбинської УНР обрано активного борця за створення Української незалежної держави у 80-90 роках 20 століття, Крайового отамана Козацтва Київщини та Коцюбинського Куріня Євгена Гулю.
Створено робочий Орган організації – «Провід» (секретаріат).
Створено «Раду Старійшин» – куди ввійшли старші, відомі-почесні люди – які своє життя присвятили відродженню Української держави – жителі селища Коцюбинське.
Звертаємося до всіх національно-свідомих громадян, партій, громадських організацій – об’єднатися навколо Української Народної Ради.
Вступайте в ряди УНР ! і разом створімо гідне і достойне суспільство для нашого народу як у селищі так і в усій Україні.

В єдності наша сила!Слава Україні – героям слава!

Провід (секретаріат) Коцюбинської Територіальної організації УНР. Рада Старійшин
7 березня 2010 р. Контактний телефон: 044 97 (72-113); 096-679-34-51

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code