Козацька школа, Козацький Хор, Бойові Мистецтва: «Гопак», «Спас».

Гуля Євген

Для всіх бажаючих, хто хоче знати справжню історію України за 25-40 тисяч років до н.е.: Арійська, Мізинська, Трипільська культура. Найвидатніші Українські історики, археологи, етнографи, мовознавці навчать Вас пишатися нашим стародавнім Родом – що приніс всьому Людству найдревнішу цивілізацію – Ви з гідністю будете ставитись до своєї найдревнішої нації на нашій Землі – Українці-Руси.

У Козацькому Хорі Вас навчать не просто співати, а  по справжньому цінувати прадавнє Українське співоче мистецтво, якому десятки тисяч років, Ви доторкнетесь до перлин Української звичаєвої культури.

«Бойовий Гопак», боротьба «Спас» – це бойові мистецтва, які створили прадавні українці – «Косаки» (пізніше Козаки) – ще за довго до Різдва Христового. Також варто знати, що сьогоднішні Східні бойові мистецтва Китаю, Японії, Кореї створені саме на традиціях і технічному виконанні  древнього Українського бойового мистецтва.

Отже – Ви маєте можливість здобути для себе вишукану фізичну вправність, саме із джерел прадавнього бойового мистецтва Українців-Русів.

Для бажаючих приймати участь у Козацькій школі, Козацькому Хорі, та оволодівати бойовим мистецтвом – вік не обмежений.

Козацтво Київщини запрошує в свої ряди національно-свідомих громадян, учнівську молодь, старших людей, а також дівчат та жінок – наших берегинь.

Козацькому Роду нема переводу.

Крайова Канцелярія Козацтва Київщини смт. Коцюбинське

Контактний телефон: 045 97 (72-113); 096-679-34-51

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code