З Новим Роком! З Різдвом Христовим !

Друзі!
Вітаю всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим !
Рік, що минає,  приніс кожному із нас нові випробування, перемоги і поразки. Але найдорожче, що він подарував всім українцям,  це велике відчуття всенародної єдності, єдиної української родини за суттю і духом ! І це сталось у черговий раз незапланованою, непрогнозовано, неочікувано для антиукраїнської влади.
Рік що минає, переконує – влада повинна контролюватись громадянським суспільством, влада повинна бути професійною і українською  за змістом, вона не повинна принижувати державу невіглаством, брутальністю і непередбачуваністю. Тож основна боротьба попереду, і не тільки на  Майданах. Звертаюсь до всіх,  хто не сприймає вимоги і ідеї Майдану – повірте  в те, що їх реалізація на благо вам і вашим родинам і внукам.  Тим, хто взагалі не сприймає українську ідею  – можу рекомендувати лише визнати  право більшості українців  вирішувати свою долю.
Бажаю всім у Новому 2014 році не втрачати віру в себе, толерантності і взаємоповаги до опонентів, залишатись впевненими у нашій спільній перемозі, що обов’язково прийде, а також здоров’я і родинного тепла – без яких перемоги неможливі !

З повагою Олександр Редич

Popularity: 6% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code