Видавництво „Смолоскип” пропонує

Видавництво „Смолоскип” пропонує Вашій увазі раритетне репринтне видання Матвія Номиса «Українські приказки, прислів׳я і таке інше», видане у 1985 році Видавничим фондом Владики Мстислава в США.

Збірка прислів׳їв, що її упорядкував Матвій Номис, належить до найвидатніших праць з українського фольклору. І одночасно це багатюща скарбниця української народної лексики, фразеології та ідіоматики. Цю збірку високо оцінили фольклористи, літературознавці й мовознавці. 1864 року в “С.-Петербургских ведомостях” автор “Бібліографічної замітки”, підписаний криптонімом “Т.”, вважав книгу Номиса “дорогоцінним, єдиним у своєму роді зібранням, за яке буде вдячна не сама лише Україна, а ввесь слов׳янський світ, для слов׳янського народознавства це справжня скарбниця”.

До видання існує також додаток, що вміщує статті Петра Одарченка, Богдана Струмінського, Наталі Кононенко-Мойл та Юрія Шевельова, приурочені до 120-річчя першого видання збірки.

Обидві книжки великого формату, мають тверду обкладинку, оздоблену золотим тисненням, а також спеціальну подарункову коробку. Коштує такий набір 300 грн.

Станом на сьогодні видавництво має близько 50 таких комплектів цього раритетного видання.

Якщо Вас цікавить можливість придбання цих книг, просимо повідомити нам про це на електронну пошту smoloskyp@gmail.com або за телефоном у видавництво „Смолоскип” (044) 425-23-93. Контактна особа – Ольга Погинайко.

Можливе замовлення поштою. Вартість пересилки сплачується окремо, згідно з тарифами „Укрпошти”, і коштує 20 грн.

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code