Вшанування нескорених

Данута Костура

«ОУН УПАдержавне визнання!»- скандували тисячі демонстрантів, які відгукнулися на заклик партії «Свобода» ходою з нагоди 70-річчя утворення Української Повстанської Армії.

Кількість учасників ходи вразила всіх – як тих, хто вперше побачив таку кількість демонстрантів, так і тих, хто був учасником подібних велелюдних маршів на початку перебудови.

Для громадян, які знають про ОУН –УПА з правдивих джерел – це світлі сторінки нашої історії. З її ідеалізмом, щирою, незрадливою, жертовною любов’ю до своєї землі, до свого народу.

Особливо багато було зроблено за третього президента. Відкрилися архіви, проводились ґрунтовні круглі столи, широко долучалися засоби інформації – спокійно, скрупульозно і методично відновлювалася історична справедливість. Набувала широкого розмаху виважена, впевнена у своїй національній гідності сила.

З такою силою важко боротися 5-й колоні, яка вільно почувається у нашій державі. З радикальною «Свободою» боротися легше. При потребі тут же вискочать різні страшилки, підуть відповідні картинки у певних медіа, у тому числі зарубіжних. І образ українців та України вкотре вирине у світлі, вигідному «п’ятиколонникам».

Національно-демократичну силу уособлював третій президент.

Тому його треба було політично знищити. І знищили.

Приклалися до цієї справи і «свободівці», радикалізм яких був недостатньо запитаний у тодішньому суспільстві.

Але особливо цинічна роль була відведена ще донедавна ідейним соратникам президента. Та чого не зробиш задля такого жаданого тепленького місця під куполом чи в урядовому будинку. Ну і чого ви, соратнички, добилися? Допомогли політично знищити спокійну, впевнену у своїй національній гідності силу, а з нею і людину, яка твердо і цілеспрямовано захищала українські цінності? Які були колись і вашими цінностями. «Сало», хлопці, взяло верх, «сало».

Вагомо доклавшись до негідної справи, досі продовжуєте шельмування. Ніяк не вгамуєтесь.

Теперішня влада доклала чимало зусиль, щоб зібрати під прапорами «Свободи» таку кількість демонстрантів. Спектр владних знущань над народом широкий. Надавши комуністам та відповідним «агентам впливу», що йдуть з ними у зв’язці, зелену вулицю в ідеологічному плані, влада відкрила шлюзи для небаченого цинізму, нахабства, брехні. І отримала для себе відповідну віддачу небайдужих громадян.

Хто знає, що задумала ця влада. Можливо, для рівноваги їй все ж потрібні радикально налаштовані депутати з обох боків. Будуть чубитися, а владний караван буде йти. А, можливо, це підготовка до «Революції!» – лозунг, який скандували вслід за «направляючими» демонстранти.

Такий розвиток подій, безперечно, вітався б силами, зацікавленими в дестабілізації. Адже програє держава, а з нею всі ми.

Данута Костура

no images were found

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code