Духовні вправи, Біблія, сучасна Україна та висновки.

Я є людина слабка ті безвольна, тому я потребую регулярного виконання вправ, щоб якось жити зараз. Вправи які я виконую суть подібні до медитативних духовних практик, а мої вправи християнські та православні. Зазвичай вправи медитативних практик виконуються вранці (одразу після сну) та вечором (перед сном). Дехто чи ведичні або індійські мантри. Останнім часом набуло широкої популярності «Живе Слово» – методика, яку розробив відомий лікар сучасності Сергій Філатович. Я читаю Псалми. У мене є Біблія. Я відкриваю Біблію, Книгу Псалмів, – і читаю Псалми. Мені це допомагає:  дає життєвих сил, натхнення вранці, а вечором дає пояснення питань, що виникали протягом дня, а також дає ще багато чого, але то вже мої особисті справи.
Так от, ми всі «задоволені» станом справ в Україні, нас це турбує, ми шукаємо пояснень та відповідей. Чому? Ну Коли Вже? Хто? Як? Що і Шо? Навіщо?
Вчора, я, коли прочитав необхідні мені тексти Псалмів, ненароком і випадково відкрив Книгу Приповістей. До мене потрапили наступні тексти: Читати далі

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code