Вперше на п’єдесталі команда Київської області

Вадим Кисленко

29 -30 квітня 2011 р. в м. Дніпрорудне  (Запорізька обл.) відбулися змагання з важкої атлетики за програмою 4-х Всеукраїнських спортивних ігор серед ветеранів, прихильників різних видів спорту ( плавання, важка атлетика, лижний спорт, легка атлетика, велосипедний спорт, різних спортивних ігор, тощо).

Змагання з важкої атлетики зібрали в Дніпрорудному представників понад 17 областей України, більше 100 учасників різних вікових груп і вагових категорій. До прикладу – найстаршому і найпочеснішому учаснику Базюченко П. М. 81 рік! (Київська обл.). Він неодноразовий чемпіон Європи і світу у своїй віковій групі  (10 ).

Звичайно, всі учасники змагань намагалися показати свої найкращі показники як в особистій, так і в командній боротьбі.

Цього року команда Київської області вперше стала призером подібних змагань, виборовши третє командне місце. Гідний внесок вклали і наші земляки – мешканець м. Буча Валерій Рябіца та ворзеляни  брати Євген та Вадим Кисленки, які вибороли перші місця у своїх вікових групах (70 -74рр) і (75-79рр)

На жаль, спортивні керівники області зовсім не переймаються розвитком цього прекрасного виду спорту, про ветеранів і мови немає, відсутні умови для тренувань, не проводяться обласні змагання, а склад команди формують ентузіасти. Звичайно, хотілося, щоб все було навпаки.

Ворзеляни Євген та Вадим Кисленки щиро вдячні депутатам Ворзельської селищної ради Олегу Атаманчуку та Валентині Хрокало за сприяння їх участі у цих змаганнях.

Від редакції

Вадим та Євген Кисленки 5 років поспіль беруть участь у змаганнях серед ветеранів на першість України і СНД. Щороку займали призові місця: Вадим на найвищу сходинку піднімався двічі, на другу – сім разів, Євген здобував першість 4 рази і тричі був другим.

Popularity: 1% [?]