Ворзелю – 118 років

Данута КОСТУРА

Свої 118 років Ворзель відзначив 2 вересня. Літній майданчик біля Центру культури був вщерть заповнений ворзельцями і гостями.

Дехто зручно вмостився на газонах, інші відводили душу за стравами, яких пропонувалося вдосталь. Можна було придбати ручні вироби умільців, які вражали різноманіттям.

Перед офіційними урочистостями виступили учні  Бучанської школи мистецтв, ворзельське «Перевесло». А потім голова Ворзеля Лариса Федорук вітала та вручала грамоти і подарунки освітянам, спортсменам, медикам, підприємцям, учасникам АТО, представникам громадських організацій,  які у різний спосіб долучилися до добрих справ.

До списку Почесних громадян селища заслужено ввійшла Надія Скиба – лікар ворзельської амбулаторії. Надія Миколаївна лікує ворзельців впродовж сорока років.

Святкові сертифікати на отримання комп’ютерів  були вручені директорам двох ворзельських шкіл, Центру культури. Бібліотеці дістався сертифікат на пилосос, а дитячим садочкам – на гральні майданчики.

Голова Бучі Анатолій Федорук представив гостей свята – голів сіл, які приєдналися до Бучанської об’єднаної громади. Він вважає доконаним фактом приєднання до цієї громади і Ворзеля.

Проте так не вважають деякі громадські організації селища, зокрема «Народна рада Ворзеля», яка виставила свій намет і роздавала листівки. У листівках йдеться про неприпустимість поспіху щодо приєднання. Адже Ворзель – селище особливе, зі своєю значущою курортною історією. Тому, як вважають громадські активісти, слід спочатку добитися для Ворзеля статусу курорту місцевого значення, прийняти відповідний генплан, а  вже тоді приєднуватися. Статус курорту, зокрема, убереже в майбутньому вирубку дерев у зеленій зоні Ворзеля.

Ввечері виступив з годинною програмою народний артист України Олександр Пономарьов. Глядачі раділи, що мають можливість послухати вживу  класика української пісні, а класик, що його пісні так добре виконує народ.

Свято вдалося. Відпочили, зарядилися позитивом сотні людей. Шкода, що не всі  ворзельці знали дату проведення свята. Влада не знаходить можливості інформувати мешканців про події у селищі.

Данута КОСТУРА

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code