Ворзельська школа

Данута КОСТУРА

Минулого 1918 року учні ворзельської школи почали навчальний рік у ошатному приміщенні, яке відремонтовано  і утеплено коштом селищного бюджету. Обійшовся ремонт у 6 млн 396 тис грн, а благоустрій навколо школи в 1 млн 450 тис грн.

Нині у 22 класах навчаються 575 учнів. Четвертокласники навчаються у другу зміну ( з 11.45 до 15.45). Серед трьох перших класів два класи навчаються за  програмою НУЖ (Нової української школи), один – за програмою «Інтелект України».

Програма «Інтелект України» діє у школі впродовж останніх чотирьох років. Для навчання за цією програмою виділяється по одному з початкових класів. Програма дає більш глибокі знання з математики та української мови, вчить дітей логічному  мисленню.

У школі працюють 6 гуртків на безоплатній основі і 2 – на платній.

Про це розповіла директор школи Тетяна Волга.

Трохи історії

Ворзельську школу засновано у 1913 році. У невеличкому приватному будинку навчалося у двох класах 50 дітей. Приміщення розташовувалося на вул. Європейській, навпроти аптеки ( територія підприємства «Віста»).

У 1918 році діти почали навчатися у будинку доньки цукрозаводчика  Федора Терещенка Наталії Уварової (теперішній Центр культури «Уваровський дім»).

Першим директором школи був учитель Сергій Маркевич. У 1921 – 1922 роках у школі викладав українську мову письменник Валер’ян Підмогильний.

Теперішнє приміщення ворзельської школи збудовано у 1965 році.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code