Відбулося засідання Президії УНР

Президія Української Народної Ради, до якої зокрема входять відомі політики М. Поровський, В. Білоус, В. Кононов, Д. Климпуш, С. Рудик, 23 лютого 2010 р. розглянула питання щодо ситуації, яка склалася в Україні після президентських виборів та першочергові завдання УНРади в нових політичних умовах.

«Попри розбіжності в поглядах, які виникли із частиною членів Ради старійшин щодо підтримки того чи іншого із нещодавніх кандидатів у Президенти, нам треба зберегти УНР, як організацію, що консолідує національно-патріотичні сили». –  сказав голова УНРади М. Поровський у доповіді. – Однак без ініціативної роботи кожного члена Президії, голів обласних і районних організацій належного результату годі сподіватись».

Для вироблення єдиної стратегії та здійснення запланованих першочергових заходів УНРади щодо боротьби за зміну виборчої системи і запровадження прямих виборів депутатів виборцями, об’єднання на платформі УНР обласних організацій національно-патріотичних партій для участі у місцевих виборах, учасники зборів вирішили провести спільне засідання Президії та Ради старійшин УНР. «УНРада – це не політична партія, а громадське об’єднання, в якому допускається ширший спектр думок, тому окрема позиція членів Ради старійшин є звичайним явищем» – ще раз наголосив голова УНР.

Президія УНР узагальнила інформацію про формування обласних міських і районних осередків і відзначила впевнене збільшення членства УНРади та динаміку росту організації. – На сьогодні організації УНР створено у 27 областях та 186 районах. (Найбільше – 30 районних організацій – створено у Львівській області).

Учасники зібрання також вирішили провести спільні збори Президії УНР із головами міських, районних осередків Київської обласної та Київської міської організацій УНРади, де ріст рядів і членства УНР дещо відстає від інших областей.

На Президії лідер молодіжного крила УНРади А. Пушкаренко розповів про підготовку молодіжного з’їзду УНР, який відбудеться 28 лютого, куди прибудуть представники молодіжних організацій та ВУЗів із більшості областей України. Учасники Молодіжного з’їзду планують провести пікетування посольства Російської Федерації, щоб таким чином висловити свій протест зухвалим планам Президента Росії Медвєдєва організувати у Севастополі російський військовий парад.

Прес-центр УНР

Тел..: 463-71-06

Факс: 463-71-05

Джерело: УНР

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code