Відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ворзеля

Данута КОСТУРА

5 грудня 2017 року відбулося засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ворзеля. З 36 членів групи були присутні 29 осіб.

Вибрали голову групи, заступника та секретаря: голова – Лариса Федорук ( голова селища), заступник – Богдана Савицька ( керуюча справами) та секретар – Наталія Пустильник ( підприємець).

Голова ознайомила присутніх з Положенням про Робочу групу та про основні етапи створення Стратегії. Стратегія розробляється на 2018-2022 роки.

На початковому етапі – збір інформації. Ця ділянка повністю у віданні виконкому. Підбивши підсумки за 2017 рік, виконком оприлюднить дані. Тоді почнеться безпосередня робота Робочої групи.

А впродовж цього часу учасники самостійно вивчатимуть сильні та слабкі сторони селища. Буде створений інтернет- ресурс для членів групи, щоб вони могли безпосередньо знайомитися з напрацюваннями своїх колег.

Оскільки справа для більшості членів Групи нова, будуть проводитися тренінги.

Не обійшлося і без непорозуміння. У Робочу  групу не був включений  представник від ворзельського осередку ірпінської міської організації ветеранів України з причини відсутності прямої реєстрації в селищі Ворзель.

Голова селища Лариса Федорук сказала, що це питання впродовж найближчого часу буде розглянуте окремо і прийнято відповідне рішення.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code