ВІЧЕ: НІ –АСФАЛЬТНОМУ ЗАВОДУ БІЛЯ КУРОРТНОГО ВОРЗЕЛЯ

Данута КОСТУРА

Перше тривожне повідомлення про будівництво асфальтного заводу біля Ворзеля появилося восени минулого року. Але якось «не прозвучало». Днями голова ГО «Народна Рада Ворзеля» Дмитро Гончарук виклав фото асфальтного заводу, майже готового до знищення цілющого  ворзельського повітря.

Межа  санітарно –захисної смуги ( 1 км) захоплює ворзельське озеро з ресторанним комплексом, санаторій «Перемога» і, звісно, всі житлові споруди, розташовані між Варшавською трасою і вул. Лісовою. Потоки шкідливих викидів будуть рухатись саме на ці об’єкти – домінуючим напрямком рози вітрів для Ворзеля є північні і північно-західні напрямки.

Виявилось, що відповідно до даних Держгеокадастру, вказана земельна ділянка (кадастровий номер – 3210945300:01:139:0050) належить товариству з обмеженою відповідальністю “Фінансово-промислова група “Алькор” (код ЕДРПОУ – 39503364), основним видом діяльності якого є виробництво неметалевих мінеральних виробів, що включає в себе саме виробництво асфальту та подібних речовин (КВЕД 23.99).
Власником даного підприємства є Кочарян Тігран Рафікович. Ділянка відноситься до земель Бучанської міської ради.

Громадськість забила тривогу і зібралася на віче, щоб визначитись, зокрема, з планом дій. ГО «Народна Рада Ворзеля» вже направила від імені своєї організації запити у різні владні органи.

Тепер вирішили зібрати підписи і направити запити вже від імені громади Ворзеля. За години дві було зібрано близько 300 підписів. Багато учасників віче взяли підписні листки, щоб зібрати підписи мешканців у багатоквартирних будинках.

На віче був присутній заступник селищного голови Сергій Мостіпака. Він сказав, що Ворзельська селищна рада вже направила запит у Бучанську міську раду, щоб вона надала інформацію по ділянці. Також  підготовлений  лист в Державну обласну екологічну інспекцію.

Заступник голови постійної регламентної комісії Ворзельської селищної ради Олег Атаманчук сказав, що відповідь на запит буде винесена на найближче засідання комісії. До цього часу сподіваються отримати відповідь.

Данута КОСТУРА

Popularity: 6% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code