В Ірпені закладено наріжний камінь під майбутню церкву

Данута Костура

16 жовтня парафіяни ірпінської греко-католицької церкви та їх священик святкували велику подію – закладення наріжного каменю під будівництво майбутнього храму Різдва Пресвятої Богородиці. Заклав наріжний камінь  єпископ-помічник Київської архієпархії Владика Йосиф ( Мілян). Їх радість  розділили і настоятелі київських та приірпінських храмів. Засвідчити свою повагу до сестринської церкви прийшли і миряни інших церков.

Парафія довго йшла до цього дня. Громада була зареєстрована у 1999 році. А до того Служби Божі відправлялися по квартирах. Згодом – у різних приміщеннях, серед яких і приміщення, яке належало сестрам римо -католицької церкви.

У2009 році була збудована капличка Святої Анни.

Головою парафіяльної ради є Борис Мамчур. Проживає в Ірпені з 1954 року. (Його батько Степан Мамчур був висвячений на диякона Главою Греко-Католицької Церкви Йосипом Сліпим в часи, коли вони разом відбували ув’язнення). Зараз на плечі парафіян, парафіяльної ради, отця Мирослава лягла непроста, проте  велична і  почесна ноша – зведення храму.

Храми – місце, куди громадяни приходять, щоб вийти з рамок буденності, скинути з себе тягар буднів, знайти відповіді на свої питання. А ще поспілкуватися зі знайомими, приластися до добрих справ, а часом і знайти себе.

Будемо надіятися і вірити, що ірпінський храм буде для них таким духовним пристанищем.

Данута Костура

no images were found

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code