У Ворзелі співала Наталія Бучинська

Данута КОСТУРА

Нині українці долучаються до створення різноманітних акцій на підтримку наших воїнів, вимушених переселенців. В умовах неоголошеної війни кудись поділася наша байдужість. Народ активізувався, вибухнув ініціативами, намагаючись бути причетним до благодійних справ.

Одна з таких акцій відбулася 2 серпня у Ворзелі. Всеукраїнська благодійна організація «За право на життя», яка до того впродовж п’яти років займалася наркозалежними, вирішила провести тур на підтримку миру та єдності в Україні. Співзасновниця організації Тетяна Подашевська розказує, що їх зусиллями побудований у лісі під Димером наметовий табір для дітей переселенців з сценою, душовими кабінками, стадіоном. Вразила готовність людей їм допомагати. І навела як приклад історію з шифером. Потрібно було 120 листів. Організатори через фейсбук кинули клич. І люди з навколишніх сіл почали приносити – хто два листи приніс, хто п’ять. Відгукнувся чоловік аж з Полтавщини, привізши сотню. Ще один полтавчанин привіз машину кавунів.

На першій зміні було 60 дітей переселенців. Деякі з батьків разом з дітьми вже повернулися до себе додому. Але не всі. Тому багатьох залишили на другу зміну. Нині у таборі оздоровлюються 50 діток.

У димерський табір приїжджала народна артистка України Наталія Бучинська. Запропонували їй долучитися до акції « Київщина за мир та єдність». Погодилась. І от вони у Ворзелі, з якого вирішили почати свій тур. У селищі багато дітей вимушених переселенців. Організатори привезли з собою надувні гірки, інший дитячий відпочинковий реманент. На жаль, дітей було мало. І не тільки дітей.

Багато мешканців не знали про концерт з Наталією Бучинською. Дуже жаль. Бо мали змогу «вживу» послухати, поспівати разом з нею широко відомі пісні у її виконанні. Одна з найбільш професійних українських співачок своїм співом додала оптимізму і патріотизму присутнім на концерті. Вони з неабияким задоволенням розгорнули великого розміру державний прапор України. Діти малювали для бійців. Їх малюнки передадуть нашим захисникам.

В інтерв’ю «Бучанським новинам» Наталія Бучинська сказала, що такі концерти потрібні.

Окрім того, що пісні підніматимуть настрій, організатори розраховують ще й збирати на концертах кошти, на які куплять бронежилети чи інші необхідні речі. А це чиєсь збережене життя.

Наталія Бучинська часто виступає перед нашими захисниками. Ось перед ворзельським концертом разом зі своїм колективом дала сольний у госпіталі. Виступала і виступатиме перед бійцями, які відправляються воювати, щоб їх підтримати. Вони повинні відчути, що за них хвилюються, ними гордяться і бажають їм щасливого повернення.

Данута КОСТУРА

газета “Бучанські новини” №30 (490) 8 серпня 2014року

no images were found

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code